Xbox One X ikinci el alınır mı?

PackageSoup

Centipat
Xbox One S fiyatları 1300 1500 TL gibi bulabilirken One X fiyatlarını ikinci elden 1500'e bulmak şaşırtıyor. Bir de bir iki değil sahibinde sıkça var sayılırlar. Bunun sebebini açıklayabilecek olan açıklarsa çok sevinirim. Çünkü 2K'dan aza neden satılsın pek anlamıyorum.

Aslına bakarsak anlıyorum da diyebiliriz ama içimi rahatlatmak için birkaç şey söyleyebilirsiniz bence xD

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox one x değerli bir konsol. Series x bekleyebilirsiniz belki o zaman 0 larının fiyatları düşer. Ya da cihazda bir sorun vardır bluray diski gibi veya yıpranmışda olabilir. Tabi bunlar teknolojik alet ne dersek yanlış olabilir. Sağlam deriz bozulur vs.

Arkadaşlar sitelerde bazı fiyatlar güncellenmemiş. Bazılarını arıyorsunuz başka fiyat diyorlar. 1500 TL temiz Xbox One X kimse vermez bana göre. Alırken iyi araştırmak lazım.

O ilanların hepsi dolandırıcı. Hiç kimse 1500 TL'ye One X vermez şu an 3000'e garantili One X havada gidiyor arkadaşım 12 aylık One X'i 3000'e 2 günde sattı. Adamlar kapora istiyor 50 lira 100 lira ve ellerinde konsol olmadan miletten kapora alarak dolandırıyor. Zaten 1500 TL'ye One X bulabilceğine inanan adam kazık yemeyi de hak ediyordur o yüzden pek üzülmüyorum bu tür kişilere.

Bakındım bir daha ilanlar silinmiş. Alırsam zaten sahibindenin kapida ödemi yontemini kullanarak alırım ne kadar pahalı olsada. Arkadaşın yazdığı dolandırılmayı hakediyor lafına katılmıyorum. En azından bunun için. O kadar da satılmayacak gibi değil. İhtiyacı olan veya gerçekten önceden almış olup sonradan satmaya karar veren. Bu fiyatlara birde ben vurmayayım diyen olabilir. Tabi bu son dediğim biraz zor ama var öyle insanlar. Neyse tartışılacak konu bile değil çünkü hayatta neler var tartışılması gerekilen tartışılmıyor. Fikrinizi söylediğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı