Xbox oyunlarında hileciler var mı?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
PS'de hile mevzusu hiç yok diye biliyorum (karşılaşmadığım için böyle diyorum) fakat bilgisayarda hileciler kaynıyor çünkü bilgisayara hile yüklemek çok kolay. Xbox'ta bilgisayar ile benzerlik taşıdığı için merak ediyorum, Xbox'Ta da acaba hile ile oynayanlar var mı? Çok oyunculu bir oyun oynarken hileciler ile karşılaşır mıyım?

PS'de hile mevzusu hiç yok diye biliyorum (karşılaşmadığım için böyle diyorum) fakat bilgisayarda hileciler kaynıyor çünkü bilgisayara hile yüklemek çok kolay. Xbox'ta bilgisayar ile benzerlik taşıdığı için merak ediyorum, Xbox'Ta da acaba hile ile oynayanlar var mı? Çok oyunculu bir oyun oynarken hileciler ile karşılaşır mıyım?
Hayır, karşılaşmazsınız. Şu anlık konsollarda karşılaşabileceğiniz hileye yakın olan şey bug abuse'lardır. Onun haricinde bir sıkıntı yok.

Hayır, ayrıca Xbox bilgisayar ile benzerlik taşımıyor. Sadece Windows'un geliştiricisi tarafından geliştiriliyor. Tamamen ayrı bir platform ve oyun-multimedya için. Korsan kullanım olmadığı gibi hile durumları da söz konusu değil.

İki konsoldada klavye, mouse takmak gibi şeylerden aim, wallhack gibi hilelere kadar var. Klavye ve mouse için aparatlar pahalı ama ulaşılabilir. Bahsettiğim aim ve wallhack ise yapması zor ve herkes birbiriyle paylaşmayıp satmayı tercih ediyor. Sattıkları kişilerde yine az sayıda olduğu için her yerde hileci görmek pek mümkün değil.

PS'de hile mevzusu hiç yok diye biliyorum (karşılaşmadığım için böyle diyorum) fakat bilgisayarda hileciler kaynıyor çünkü bilgisayara hile yüklemek çok kolay. Xbox'ta bilgisayar ile benzerlik taşıdığı için merak ediyorum, Xbox'ta da acaba hile ile oynayanlar var mı? Çok oyunculu bir oyun oynarken hileciler ile karşılaşır mıyım?

Şu an Jailbreak gibi bir sistem çıkmadığı için hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı