Xbox Series S'te RDR 2'ye Türkçe yama kurulabilir mi?

Ben dublaj değil alt yazı olarak dedim 5 dolar makul bir fiyat 👍
Bunu kastettim. Rockstar suan yeni oyunlar yaptığı için uğrasmaz bile. En azından kolay bir yöntem ile altyazıyı Microsoft bile yapabilir bence. Bu devirde bes doları büyük gören bir kitle var.

Baldur's Gate 3 çok güzel bir örnek.Rdr2'de de bulunması gerekirdi bence.Ama dediğiniz sistem daha hoş olurdu.
Far Cry oynayayım dedim. Anlamadım.

Bunu kastettim. Rockstar suan yeni oyunlar yaptığı için uğrasmaz bile. En azından kolay bir yöntem ile altyazıyı Microsoft bile yapabilir bence. Bu devirde bes doları büyük gören bir kitle var.

Far Cry oynayayım dedim. Anlamadım.
Geçen ben CoD 4'e başladım.Ama nasıl başlamak, sadece kelime biliyorum onları birleştire birleştire oynamaya çalışıyorum.O arada olan olaylar hızlıca geçiyor zor gerçekten.

Geçen ben CoD 4'e başladım. Ama nasıl başlamak, sadece kelime biliyorum onları birleştire birleştire oynamaya çalışıyorum. O arada olan olaylar hızlıca geçiyor zor gerçekten.

Microsoft foruma İngilizce yazacağım. Belki birine denk gelirim. Translate'den.

Microsoft foruma İngilizce yazacağım. Belki birine denk gelirim. Translate'den.

Dene kardeşim aslında böyle bir talepte bulunmak lazım, Xbox kitlesi belirli bir kitle tamam her oyuna çıkmasada en azından her oyuna iyi bir kalite çevirici alt yazı lazım.

Böyle olursa onlarda fazla maliyet işine girmez parasıyla yapılır.

Dene kardeşim aslında böyle bir talepte bulunmak lazım, Xbox kitlesi belirli bir kitle tamam her oyuna çıkmasada en azından her oyuna iyi bir kalite çevirici alt yazı lazım.

Böyle olursa onlarda fazla maliyet işine girmez parasıyla yapılır.
Bence temel seviye bile ideal. Google Translate gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı