Xeon E5450 Yerine Xeon X5450 sorun çıkarır mı?

Anakartın CPU güç beslemesi yeterli ise sorun çıkmaz. %95 yeterlidir de O.C için yeterli olmayabilir. Kafan rahat olsun, sorun yok.

Benimde aynı model de anakartım var eğer işlemci aldıysan hangi işlemciyi alıp kullandığını söyler misin? Bende işlemci alacağımda anakarta.
E5450, X5450, X5460 uygundur o anakarta. Xeon serisinin bir çok modelleri zaten uyumlu.
Arkadaşlar Xeon E5450 yerine Xeon X5450 almışım. Herhangi bir sorun veya sıkıntı çıkar mı?
X serisi overclock için daha verimli ve yüksek TDP değerine sahip olduğu için daha fazla ısınıyor. 10$ verip bi soğutucu alırsanız iyi olur.

E5450, X5450, X5460 uygundur o anakarta. Xeon serisinin bir çok modelleri zaten uyumlu.

X serisi overclock için daha verimli ve yüksek TDP değerine sahip olduğu için daha fazla ısınıyor. 10$ verip bi soğutucu alırsanız iyi olur.
Xeon E5450, Xeon X5460 hangisini almamı tercih edersin kesin alcağımda ikisi arasında kaldım bana X5460 daha mantıklı geliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı