Yamulan fare girişi nasıl düzeltilir?

The Lord

Hectopat
Makaleler
1
Fazla zeki, çok sevdiğim kardeşimin geçenlerde düşürerek ekranını kırdığı laptopumu yaptırdım ve bugün gene o çok zeki, sevgili kardeşim laptopumu yine düşürdü ve laptop düşerken mouse takılıydı. Farenin girişinin üzerine düştü laptop ve mouse girişi 90 derece civarı bir derecede yamuldu. Laptop girişini kontrol ettiğimde sorun yok ancak fareyi taktığımda mouse çalışmıyor. Nasıl çözebilirim? Ve kardeşim hakkında önerileriniz varsa alabilirim <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla zeki, çok sevdiğim kardeşimin geçenlerde düşürerek ekranını kırdığı laptopumu yaptırdım ve bugün gene o çok zeki, sevgili kardeşim laptopumu yine düşürdü ve laptop düşerken mouse takılıydı. Farenin girişinin üzerine düştü laptop ve mouse girişi 90 derece civarı bir derecede yamuldu. Laptop girişini kontrol ettiğimde sorun yok ancak fareyi taktığımda mouse çalışmıyor. Nasıl çözebilirim? Ve kardeşim hakkında önerileriniz varsa alabilirim <3

Hocam 90 derece az bir yamukluk çapraz şekilde takarsanız çalışıra benziyor.

1.Yöntem
Girişe mouse hariç bir şey takıp deneyin çalışıyorsa fare sorunludur.

2. YÖNTEM (%100 ÇÖZÜM)
Aşağıda ki Hobbit baltasını alıp Erebor'a git. Sonra oradaki örse Mouse'u koy ve bu balta ile vur düzelir.
war-hammer-of-dain-ironfoot-7-28480.jpg

1.Yöntem
Girişe mouse hariç bir şey takıp deneyin çalışıyorsa fare sorunludur.

2. YÖNTEM (%100 ÇÖZÜM)
Aşağıda ki Hobbit baltasını alıp Erebor'a git. Sonra oradaki örse Mouse'u koy ve bu balta ile vur düzelir.
war-hammer-of-dain-ironfoot-7-28480.jpg
Tam olarak neresine ne açıyla vurmalıyım hocam?

Hocam 90 derece az bir yamukluk çapraz şekilde takarsanız çalışıra benziyor.
çalışmıyor denedim

Yeni konular

Geri
Yukarı