YandexBrowser Çalışmayı Durdurdu Hatası

Dark Kebab

Hectopat
Daha fazla  
Ben böyle bir uygulama çalıştırmamama rağmen sürekli bu şey(YandexBrowserDownloader Çalışmayı Durdurdu) karşıma geliyor programı sonlandıra bassam bile 20-30 dakika sonra tekrar ekranımda beliriyor ve oyun oynarken çok rahatsız edici oluyor. Oyun oynarken bir anda bu hata çıkıyor ve oyunumu alta alıyor. Google 'a yazdım fakat pek bir şey bulamadım.

Yandex kullanmak zorunda mısın ? Kaldırmanı öneririm. Tekrardan kullanmak istiyorsan da kaldırdıktan sonra CCleaner ile süprüntü ve kayıt girdisi temizliği yapıp öyle kurulum yap.
Ben Yandex kullanmıyorum zaten Yandex'i indirdiğimi de hatırlamıyorum fakat böyle bir hata çıkıyor.İndirdiğim bir programın yanında gelmiş olabilir fakat ben böyle bir şey olacağını da sanmıyorum çünkü genelde bir programı indirirken her aşamasında yazanları okurum.Denetim masasından programlar ve özellikler kısmına baktım orada da Yandex yok.

C:'deki Yandex'le alakalı bulabildiğim tüm dosyaları sildim. Sadece 4 dosya kaldı CCleaner'dan da kayıt girdisi yaptım şu anlık çıkmıyor hata.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı