Yanlışlıkla phishing sitesine girip çıkınca bir şey olur mu?

FAT1HIYY3

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yanlışlıkla phishing (emin değilim VirusTotal'den tarattığımda 1 antivirüs phishing dedi) diyelim ki gerçekten phishing sitesiydi girdiğim anda hacklenebilir miyim? Ya da bir şey olur mu? (bilgi istemedi zaten girdiğim anda çıkıp tarattırdım 1 antivirüs phishing olarak etiketledi. Bundan bir şey olur mu?

Yanlış bilgi
Her gün benzer konular açılıyor her gün aynı cevapları veriyoruz tekrar verelim. Bir siteye girince bir şey indirmediğiniz, bir bilgi paylaşmadığınız veya indirdiğiniz şeyi açmadığınız sürece virüs vb. şeylerle uğraşmazsınız.

Moderasyon notu:
Bir yerden virüs yemeniz ya da veri sızıntısı olması için illa bir yere tıklamanız gerekmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey olmaz, sakin olun.

Tamam hocam, korkmadım zaten de cüzdanı boşaltırlar :D

Her gün benzer konular açılıyor her gün aynı cevapları veriyoruz tekrar verelim. Bir siteye girince bir şey indirmediğiniz, bir bilgi paylaşmadığınız veya indirdiğiniz şeyi açmadığınız sürece virüs vb. şeylerle uğraşmazsınız.

Moderasyon notu:

Sadece 2 ay önce hiçbir şey indirmediğim siteye sadece girip çıktığım halde Phishing'in kucağına düştüm ve bilgiler gitti. Artık bazıları yol bulmuşlar ondan antivirüslere bile güvenemiyorum sadece Kaspersky, ESET.

Geri
Yukarı