Yazılım Mühendisliği için Notebook

Ben 10.000 tl lik kullanıyorum. (Amerikada microsoft da çalışıyorum.) Şirkketen bir arkadaşım bu bilgisayarı kullanıyor. Çok hafif olduğu için çok işimize yarıyor. Tavsiye ederim.

Hem bu bilgisayarı rahatça yükseltebilirsin.
Güzel sallamışsın yok microsoft da çalışıyorum falan siz en son VAC yememişmiydiniz de ondan sonra üç buçuk atıyordunuz bu tarz trolleri beslememek lazım.

Ben Lenovo v330-15ikb 81DE0081TX modelini öneririm. Kendim 1 senedir kullanmaktayım. Şimdi artık uzaya çıkarmanın vakti geldi laptopu gidip Samsung Evo 860 250 GB alacağım :D O zaman müthiş ötesi olacak.

Ben 10.000 tl lik kullanıyorum. (Amerikada microsoft da çalışıyorum.) Şirkketen bir arkadaşım bu bilgisayarı kullanıyor. Çok hafif olduğu için çok işimize yarıyor. Tavsiye ederim.

Hem bu bilgisayarı rahatça yükseltebilirsin.
Ya en fazla 10 yaşındasın 🤣 Youtube'a nicknameni yazayım dedim . Merhaba arkadaşlar diye 10 yaşında bir çocuk video çekiyor. Adı da Egehan. Ne tesadüf değil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı