Yazın basketbolda gelişmek

lyciaa_0

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,
Yazın kendime güzel bir program oluşturmak istiyorum. 7 yıla aşkındır basketbol oynamaktayım yaşım 16, 7 yılın 5 yılı lisanslı bir şekilde turnuvalarda oynadım şuanda ise bir takimda oynamaya devam etmekteyim sizden isteğim önereceğiniz bir şey varmı yazın ne yapabilirim zıplama geliştirmek, içeri penetre ederken daha hızlı daha dengeli olmak, pota altında daha üstün olmak ve daha isabetli bitirmek pivot oyuncusuyum(4,5 numara değişiyor).

Hocam başarısız olduğunuz yerleri tespit edip onların üstünde ilerlemeniz daha iyi olacaktır. Bu arada konudan alakasız boyunuz kaç?

Sen bize tavsiye ver. Pro olan sensin:)

Demeyelim öyle estağfurullah, benim de aklımda tek tük şeyler var tahmin almak için yazdım sadece :). Sakatlık geçirmeseydik daha iyi olabilirdik sağlık olsun.
Hocam başarısız olduğunuz yerleri tespit edip onların üstünde ilerlemeniz daha iyi olacaktır. Bu arada konudan alakasız boyunuz kaç?

1,88 civarı boyum ayakkabıyı giyince 90,91 oluyor boy.

Demeyelim öyle estağfurullah, benim de aklımda tek tük şeyler var tahmin almak için yazdım sadece :). Sakatlık geçirmeseydik daha iyi olabilirdik sağlık olsun.

1,88 civarı boyum ayakkabıyı giyince 90,91 oluyor boy.
Hocam basketbolun boyunuza bir etkisi oldu mu ? Yoksa genetik mi büyük bir kısmı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı