Yeni akit, depremdeki kayıpların CHP'nin sorumluluğunda olduğunu iddia etti

Diğer sitelerde sorun yok. Ama MEB'in sitesi Chrome, Firefox ve Opera'da güvenli değil yazıyor. Aynı zamanda arama kısmında arama yapınca Google üzerinden arıyor yani kendi içinde arama özelliği bile yok.
meb.jpg
meb2.jpg
meb3.jpg

Diğer sitelerde sorun yok. Ama MEB'in sitesi Chrome, Firefox ve Opera'da güvenli değil yazıyor. Aynı zamanda arama kısmında arama yapınca Google üzerinden arıyor yani kendi içinde arama özelliği bile yok.
Eki Görüntüle 1677141Eki Görüntüle 1677142Eki Görüntüle 1677143
Aynı siteden bahsediyoruz ve Brave görüntüsünü paylaştım. Ki artı olarak özel bilgi girişinin olmadığı yerde SSL olmak zorunda değil diye biliyorum.

Kentsel dönüşüm adı altında milletin evine arsasına çökmeye çalışmasalardı şimdiye çürük evler yıkılıp yerine düzgün binalar yapılıp dönüşüm tamamlanmıştı. Ama iktidarın niyeti üzüm yemek değil de bağcıyı dövmek olunca yine vatandaş mağdur oldu.

Aynı siteden bahsediyoruz ve Brave görüntüsünü paylaştım. Ki artı olarak özel bilgi girişinin olmadığı yerde SSL olmak zorunda değil diye biliyorum.
Doğru söylüyorsunuz ancak demek istediğim şey şu. Devletin sistemleri kaliteli değil. Bu sadece 1 tane örnek. Devletin sistemleri iyi olmalı. Sonuçta resmi bir makamın iyi bir sistemi olmalıdır. Bilgi girişi olmasa dahi SSL'i var olmalıdır. Değil mi?

Son düzenleme:
Doğru söylüyorsunuz ancak demek istediğim şey şu. Devletin sistemleri kaliteli değil. Bu sadece 1 tane örnek. Devletin sistemleri iyi olmalı. Sonuçta resmi bir makamın iyi bir sistemi olmalıdır. Bilgi girişi olmasa dahi SSL'i var olmalıdır. Değil mi?
Devleti oluşturan da bizler olduğumuz için aslında ne kadar kaliteliysek devlet işleyişi de o ölçüde kaliteli. Umarım bu deprem herkes için milat olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı