Yeni Crysis Oyunu Geliyor

Crysis'in Twitter hesabında en son 2016'da post paylaşmışlardı. Bugün içerisinde ''RECEIVING DATA'' şeklinde post paylaşımında bulunuldu. Anlayacağımız ya yeni bir oyun veya benim tahminin ilk oyunun yenilenmiş halini yakın zamanda göreceğimizdir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran Görüntüsü (21).png

Umarım Türkler olarak korsan oynamayız ve desteğimizi Crytek'e hissettiririz.
Acaba Türkçe dublaj işini ne yapacaklar? Eski oyundan port olur herhalde veya direkt getirmezler. Açıkçası dublajlı çıkmazsa üzülürüm. Çocukken bende derin etki bırakmasındaki en büyük etken Türkçe dublaj olmasıydı.

Crysis Remastered RE:3 Remake gibi üstünden geçme yapılırsa kötü olur.
Türkçe dublaj çıkma olasılığı bence yüksek çünkü Türkiye'de korsan oyun bir hayli azalmışken Crytek'in Türkçe dublaj eklemesi muhtemel.
İnşallah uğraşılmış bir Remastered görürüz.

Ben olaya hiç umutlu bakmıyorum. Çocukluğumda epey severek, aşık olarak oynadığım bir oyundu. Serisini çok defa oynadım. Şanslıydım, o zamanlar güçlü bir bilgisayarım vardı. Remastered hali umarım sadece motor güncelleyip önümüze sürmezler. Bunu yaparlarsa gerçekten üzülücem. Yani bu kadar abartmamın sebebi; küçükken oynadığım oyun bana şimdi bana birşeyler hissetirir mi bilmiyorum. Cevat Yerli'siz nasıl bir oyun verecekler bizlere bilemiyorum. Umarım tersi olur.

Tamam çok süper grafikli havalı görüntüsü olucak orası kesin. Crytek'in oyunlarında ilk önceliği zaten buydu. Ama biraz oynanış atmosferini değiştirilmesi lazım. Aynı oyun aynı amaç olmamalı. Nanosuit 1.0 sevmiyorum ben mesela. Bunla ilgili ne yaparlar bilmiyorum. Dublaj konusunda şüpheliyim. Türkçe altyazılı olsun ona da razıyım. Cevat Yerli istifasından sonra bu oyuna nasıl bir ilgi verirler acaba? Neyse inşallah severek oynayacağım bir oyun olur.

Crytek oyunda sadece single içeriğe odaklandıklarını belirtti. Bu da demek oluyor ki online bir oyun modu yer almayacak. Yapılacak tek şey grafiklere cila ve yeni platformlara çıkış yapmak. Twitter'dan yaptıkları şova değecek bir şey çıkmadı altından. Ah Crytek ah. Seviyorum şu firmayı da bazen deli ediyor.

Crytek ile birlikte özellikle Nintendo Switch için porta yardımcı olan Saber Interactive, Crysis 1 Remastered'ın içerisinde Crysis Warhead'in da olacağını söyledi. Crytek'in özellikle hikayeye odaklanacağız demesinin arkasındaki sır buymuş sanırım.

KAYNAK
Cevat Yerli tekrardan sahalarda 🤣🤣

Ekran Görüntüsü (23).png

Saber Interactive'in yaptığı açıklamaların yanlış anlaşılması üzerine Crytek, Crysis Remastered'de sadece Crysis 1'in yenilenmiş halinin yer alacağını belirtti.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı