Yeni nesil ge60

Bazen aynı fiyata veya daha az fiyata daha güzel ve performanslı ürünler olabiliyor. O yüzden sordum bide eksen bilgisayardan alacağım ben. Normalde sanalmarketime bakardım da buda aynısı galiba.

Selam aynı modelin 17 inch versiyonu var. GPU 90 lara CPU 95 lere çıkabiliyor bu modelde normal. Açamadığı oyun yok amacın oyun ise. Tam bir canavar. Bu arada 17 inch öneririm.

Selam aynı modelin 17 inch versiyonu var. GPU 90 lara CPU 95 lere çıkabiliyor bu modelde normal. Açamadığı oyun yok amacın oyun ise. Tam bir canavar. Bu arada 17 inch öneririm.

O hem daha pahalı hemde taşıması zor olur diye düşünüyorum o yüzden bunu alacağım sanırsam.

Eksen Bilgisayar güvenilir bir sitemidir kapıda ödeme yapıp almayı planlıyorum sorun yaşarmıyım ?

Valla bende bilmiyorum ben mecidiyeköy veya kadıköydeki yerlerinden almayı düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı