Elektronik YINDIAO T8 %60 Mekanik Klavye 786 TL

O markalar outemu kullanıyor diye biliyorum hocam?

Daha çok örneği var da sanırım şu an satışta olmayan modeller olduğu için aramada çıkmadı. Gamepower'ın da kullandığı en az 2-3 model hatırlıyorum.

Jixian red switch kullanmadım ama blue switch'i genellikle Rampage, Gamepower vb. markalarda kullanılıyor, onların da ünleri meşhur zaten. Alınmaz demeyeyim ama bilgi edinmek isteyenlerin aklında bulunsun.
Hocam ne kadar para o kadar köfte işte. Ucuz bir klavye sonuçta. Ben memnunum. Benim için işlevini yerine getiriyor, sorun çıkartmıyor.

Jixian red Switch kullanmadım ama Blue Switch'i genellikle Rampage, Gamepower vb. markalarda kullanılıyor, onların da ünleri meşhur zaten. Alınmaz demeyeyim ama bilgi edinmek isteyenlerin aklında bulunsun.

Hocam dierya DK61SE tmkb Switch kullanıyor hangi Switch daha iyidir?

Hocam dierya DK61SE tmkb Switch kullanıyor hangi Switch daha iyidir?
Switch kalitelerini karşılaştırabilecek yeterli veri yok, ikisini de deneyimlemiş olmak gerekiyor. Klavye kaliteleri açısından fiyatları göz önüne alındığında Yindiao derdim. Custom kablo bile kendi başına oldukça pahalı satılıyor, her türlü daha f/p olur.

Jixian red switch kullanmadım ama blue switch'i genellikle Rampage, Gamepower vb. markalarda kullanılıyor, onların da ünleri meşhur zaten. Alınmaz demeyeyim ama bilgi edinmek isteyenlerin aklında bulunsun.
İndirim bitmiş ama switch'in blue versiyonunu deneme fırsatı bulduğum için yorumda güncellemeye gideyim: Cherry MX Blue hariç pek çok blue switch denedim ve içlerindeki en kalitelilerinden biri, hatta belki en iyisiydi, şaşırdım doğrusu. Switch doğası gereği sesli ancak space tuşu dahil yay sesi yoktu. Denediğim klavye Inca IKG-441 idi. Şu anda indirimli satılan bir site de var: Pazarama Satın almayı düşünen varsa da 500 TL üstünde FIRSAT50 indirim kodu ile 50 TL indirim sağlıyormuş. Kod devam ediyorsa klavye toplamda 676,53 TL'ye gelir ki bu fiyata kesinlikle değeceğini düşünüyorum. Red switch'inin de kaliteli olacağını düşünerek sipariş verebilir aklında soru işareti olanlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı