Youtube gidişatım iyi mi sizce?

tolgagamer

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Kanalımı açalı yaklaşık 4 ay civarı oldu. Elimden geldiği kadar bol bol video atmaya çalışıyorum ve sık sık çekilişler yapıyorum. Sizce bu kadar sürede gelişim iyi mi? Sizin önerileriniz nelerdir?

Kanal linki: Revenge Game

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapabilirsin orasını zaten bilsem kendim yaparım :) Abone sayın izlenme sayını tutmuyor öncelikle onu söyleyeyim. 300 - 400 abonelik bir kanal havası var video izlenmelerinde. Video etiketleme ve video açıklama kısmına özen göstermelisin. Her gün aşağı yukarı video atabiliyor olman güzel bir şey ama sadece canlı yayından çekimde oyun videosu çekmeyi düşünüyorsan bence YouTube değil Twitch'de yapmalısın bu yaptığını. Hem daha doğru bir ortam hemde daha iyi geri dönüşler alabilirsin. Son olarak facecamli yayınlar yapmaya devam et. İnsanlar sese değil görüntüye daha çok dikkat ediyorlar
sebebi bilinmez bir şekilde.

Hocam içerik çeşitliliğini arttırmanızı tavsiye ederim. Binlerce, milyonlarca oyun kanalı var. Onlardan bir farkınız olursa değer görürsünüz.

Ne yapabilirsin orasını zaten bilsem kendim yaparım :) Abone sayın izlenme sayını tutmuyor öncelikle onu söyleyeyim. 300 - 400 abonelik bir kanal havası var video izlenmelerinde. Video etiketleme ve video açıklama kısmına özen göstermelisin. Her gün aşağı yukarı video atabiliyor olman güzel bir şey ama sadece canlı yayından çekimde oyun videosu çekmeyi düşünüyorsan bence YouTube değil Twitch'de yapmalısın bu yaptığını. Hem daha doğru bir ortam hemde daha iyi geri dönüşler alabilirsin. Son olarak facecamli yayınlar yapmaya devam et. İnsanlar sese değil görüntüye daha çok dikkat ediyorlar
sebebi bilinmez bir şekilde.
Öncelikle yorum yazma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. O konuda haklısınız hocam. Benim de sorma amacım dışarıdan başkalarının bakması, görmesi ve hataları bulması daha kolay oluyor. Çoğu abonem öğrenci olduğu için bu durumdan haberim var. Çoğu mesaj atıp videolarını izleyemiyoruz diye özür dileğinde bulunuyorlar :D. Video etiketleme ve açıklamasında yeterince ekleme yapıyorum. O konuda bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Hayır kanalım sadece oyun videosu değil. Ürün tanıtımı, oyun tanıtımı, veya sistem toplama rehberleri gibi videolarda azda olsa yer alıyor. Facecamli videolar izleyicilere özellikle de çekiliş yapıyorsam ayrı bir güven veriyor ve dediğiniz gibi ilgi daha çok.

Hocam içerik çeşitliliğini arttırmanızı tavsiye ederim. Binlerce, milyonlarca oyun kanalı var. Onlardan bir farkınız olursa değer görürsünüz.
Öncelikle yorum yazma zahmetinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. İçerik çeşitliliğini yeni sistemim olmadığı için yapamıyordum. Yaklaşık 1 ay önce yeni sistem topladım. Şu anda farklı içerikleri bol bol arttırmaya çalışıyorum. Dediğiniz gibi diğer kanalların taklidi vs. kesinlikle olmuyor kanalımda. Tamamen bireysel kendime özgü içerik ve kurgu ile oluşturuyorum videoları. Bilgiler için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı