YouTube tam ekranda video kalitesi düşüyor

Özgür Özgür

Kilopat
Daha fazla  
YouTube'da tam ekrana alınca video kalitesi 1080P'den 480P'ye düşürülmüş gibi görünüyor. 1080P'de tam ekrandayken videoyu durdurup, Alt+Tab yapıp başka bir pencereden tekrar YouTube'a dönünce video 1080p oluyor fakat videoyu tekrar başlatınca yine kalite çok düşüyor. Ekran görüntülerini aşağıya bırakıyorum çözüm önerilerinizi bekliyorum.

düşük.PNG

yüksek.PNG

Premium üyelik satmak için yaptıkları yeni bir uygulama olabilir diye düşünüyorum. Halihazırdaki video kalitesini Premium üyeliğe özel hale getirip ücretsiz üyelikllere daha düşük video kalitesi sunacaklar.

Premium üyelik satmak için yaptıkları yeni bir uygulama olabilir diye düşünüyorum. Halihazırdaki video kalitesini premium üyeliğe özel hale getirip ücretsiz üyelikllere daha düşük video kalitesi sunacaklar.

Allah'ın paragöz YouTube'u. Premium aldırmak için her şeyi yapıyorlar ama ben inadına almayacağım.

Premium üyelik satmak için yaptıkları yeni bir uygulama olabilir diye düşünüyorum. Halihazırdaki video kalitesini Premium üyeliğe özel hale getirip ücretsiz üyelikllere daha düşük video kalitesi sunacaklar.

F2P oyunlar gibi bir ticari model olmuş. Daha önce var olmayan yapay bir engel/zorluk eklenerek insanlara bu zorluğu/engeli aşmaları için para ödemeleri gerektiği kabul ettirilmek isteniyor.

Bilgisayardan normal video açınca da aynı sorunla karşılaşıyorum.

Geri
Yukarı