Yük altındayken PC kilitleniyor

Crixus999

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben BF 1 oynarken ilk dk da PC kilitleniyor Skyrim oynarken bu sorunu yaşamıyorum DDU ile 2 3 kere ekran kartı driverini silip yeniden yükledim fakat sorun tam olarak çözülmedi PC'yi sıfırlafıktan sonra Drive booster ile tüm sürücüleri yüklemiştim ondan şüpheleniyorum yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Ben BF 1 oynarken ilk dk da PC kilitleniyor Skyrim veya CS go oynarken bu sorunu yaşamıyorum DDU ile 2 3 kere ekran kartı driverini silip yeniden yükledim fakat sorun tam olarak çözülmedi yardımcı olur musunuz?
Sistem
Asus strix RX 480 8 gb
İ5 6500 3.20 GHz
16 GB ram 2133 MHz
Anakart Asus
PSU yu bilmiyorum

Merhaba öncelikle. Ben oyun oynarken örneğin Skyrim çok rahat akıcı bir şekilde oynuyorum. Fakat GTA 5 BF 1 gibi oyunlara girerken amdkmdag.sys hatası alıyorum.
Oyunda görüntü gidip PC donuyor. Kasanın kapatma tuşundan başlatıyorum. 2 haftadır bu hatayı alıyorum. Kaç kere DDU ile driveri silip yükledim fakat faydası olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba öncelikle. Ben oyun oynarken örneğin Skyrim çok rahat akıcı bir şekilde oynuyorum. Fakat GTA 5 BF 1 gibi oyunlara girerken amdkmdag.sys hatası alıyorum.
Oyunda görüntü gidip PC donuyor. Kasanın kapatma tuşundan başlatıyorum. 2 haftadır bu hatayı alıyorum. Kaç kere DDU ile driveri silip yükledim fakat faydası olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı