Zalman Z3 Kasa Kablo Düzeni Nasıl Olmalı?

Daha önceden görenler sürekli spam yaptığımı düşünecektir ancak kasa üzerinde ciddi anlamda uğraşınca harika bir kablo yönetimi yapılabiliyor. Mini ATX anakart kullanıyorsanız kabloların kalabalık görünmesi normaldir.
20150513_155955 (1).jpg

HOF modeli, GTX970'ler arasında en performanslı ve en yüksek overclock imkânı sağlayan karttır. Diğer kartları kullanmadığımdan dolayı bilmiyorum ancak benchmark testleri HOF'un en iyisi olduğunu söylüyor.
Hocam resmen almak istediğim sistemi toplamışsın güle güle kullan. :) Zalman Z3 Plus' ın bütün fanları beyaz renkli olarak mı geliyor yoksa siz sonradan mı değiştirdiniz ?
Bir diğer sorumda gene ön tarafta kırmızı ve mavi ledli fanları görüyorum onlarda da biraz değişiklik var gibi doğru mudur ? :)
Ne kadara mal oldu sistem ? Onu da çok merak ettim işin açıkcası ...

Hocam resmen almak istediğim sistemi toplamışsın güle güle kullan. :) Zalman Z3 Plus' ın bütün fanları beyaz renkli olarak mı geliyor yoksa siz sonradan mı değiştirdiniz ?
Bir diğer sorumda gene ön tarafta kırmızı ve mavi ledli fanları görüyorum onlarda da biraz değişiklik var gibi doğru mudur ? :)
Ne kadara mal oldu sistem ? Onu da çok merak ettim işin açıkcası ...
Hepsi beyaz geliyor kırmızı fanı kendi takmış arkadaş.

@Barış ÖZER Bişey sormak istiyorum normalde kasanın ortasında fan takmak ve ekran kartını desteklemek için bir plastik bulunuyor siz neden çıkardınız , birde sizin ekran kartınız sağ tarafa doğru biraz yamulmuş gibi gözüküyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı