Zeiron RX80 i5-3470 PC alınır mı?

Alınmaz. Tam bütçe nedir?

Max 20k (belki bir tık aşar) laptop taraftarıyım ama pahalı geliyor masaüstü almama sebebimde koyacak yerim yok konuyla alakasız ama bilgiliysen bu bütçeye uygun sorun yaşamayacagim iyi performansli ileriye dönük birkaç laptop önerir misin oyun ve yazilim için kullanacağım.

Bedava verilse alinmamali. Alinmaz, o para cok eski ekran kartina ve cok eski islemciye, cok eski bilesenlere, dandik monitore verilemez, verilmemeli. Kazigin kazigi bir sistem. En fazla bütçe nedir hem monitor hem sistem icin?

20 k toplam ama ben laptop alacağım sadece aklıma takıldı boyle sistemlere para verilirmi diye

Max 20k (belki bir tık aşar) laptop taraftarıyım ama pahalı geliyor masaüstü almama sebebimde koyacak yerim yok konuyla alakasız ama bilgiliysen bu bütçeye uygun sorun yaşamayacagim iyi performansli ileriye dönük birkaç laptop önerir misin oyun ve yazilim için kullanacağım.

20 k toplam ama ben laptop alacağım sadece aklıma takıldı boyle sistemlere para verilir mi diye.

Laptoplar hakkında pek bir bilgim yok o yüzden yardımcı olamam. O bilgisayara gelirsek alınmaz beleş verseler dahi evime almam.

Hepiniz alınmaz demişsinniz neden alınmaz dememişsiniz açıklarsanız sevinirim.

Teker teker içindeki işlemciden ekran kartından bahsedelim. i5-3470 işlemci 2012 yılında çıkmış bir işlemci. Eski yani. Kaliteli bir parça değil. Ekran kartına gelirsek. GTX 1050 Ti yani beklentiye göre ne iyi ne kötü denebilir ama şu anki teknolojiye göre gayet geride. RAM, SSD, anakart falan kalitesiz markalar koymuşlardır ki marka bile yazmıyor. Yanında gelen ekipmanlar da çok kaliteli değil. Toparlarsak sistem eski. Beklenenleri vermeyebilir. Ve bu fiyata çok daha iyisi toplanır. Bu yüzden de böyle toplama bilgisayarları almamalısınız.

Sistem bu sizce alınır mı?

Hocam size kısaca şöyle özetliyim, Trendyol, Hepsiburada, N11, gibi sitelerden Izoly, Turbox, metsa, Zeiron gibi hazır sistem markaları alınmaz, nedenleri:
1-işlemci kötü ve eski.
2-ekran kartı eski.
3-2.el parçalar kullanılıyor
4-hasarlı gönderiyorlar.
5-merdiven altı üretim.
6-alındığında hemen bozuluyor.
7-servis hizmetleri çok kötü.
Bu gibi nedenlerden dolayı alınmaz hocam, bu size yeterli gelmediyse profilimde Izoly hakkında bir inceleme makalesi yazdım, oradan bilgi edinebilirsiniz.

Teker teker içindeki işlemciden ekran kartından bahsedelim. i5-3470 işlemci 2012 yılında çıkmış bir işlemci. Eski yani. Kaliteli bir parça değil. Ekran kartına gelirsek. GTX 1050 Ti yani beklentiye göre ne iyi ne kötü denebilir ama şu anki teknolojiye göre gayet geride. RAM, SSD, anakart falan kalitesiz markalar koymuşlardır ki marka bile yazmıyor. Yanında gelen ekipmanlar da çok kaliteli değil. Toparlarsak sistem eski. Beklenenleri vermeyebilir. Ve bu fiyata çok daha iyisi toplanır. Bu yüzden de böyle toplama bilgisayarları almamalısınız.

Bu fiyat aralığında daha iyisini toplar misin (merak ettim bu kadar ucuza daha iyi nasıl olacak) bir de 15 k civarına toplar misin 15'ten bir tık yüksek olabilir sıkıntı yok (15'yi ben almayı düşünüyorum) bilgilendirmen için teşekkürler.

Bu fiyat aralığında daha iyisini toplar misin (merak ettim bu kadar ucuza daha iyi nasıl olacak) bir de 15 k civarına toplar misin 15'ten bir tık yüksek olabilir sıkıntı yok (15'yi ben almayı düşünüyorum) bilgilendirmen için teşekkürler.

Çok çok çok daha iyi bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı