Zelda botw için Wii'u alınır mı?

Syrblo

Decapat
Daha fazla  
Wii'u çıkalı çok oldu biliyorum serverları kapatıldı Switch çıktı vs. ama Switch pahalı olduğundan dolayı Wii'u almayı düşünüyorum. Yalnızca botw alma sebebim diğer oyunlara da bakabilirim belki. Elimde çok eski bir laptop var ve cemu veya Yuzu emulator doğru düzgün açamıyor açsa da 10FPS bile vermiyor cemu. Sahibinden'de şu anda 5250-6500 lira civarında bulunuyor. Elimde yeni bir monitör var ve buna bağlayarak oynamayı düşünüyorum Wii U'yu. Bir de şu var ki Amazon Japonya'da 4000TL'ye fazlasıyla Wii'u var. Bunların dili muhtemelen Japonca'dır ama değiştirebileceğimi düşünüyorum. Buna ek olarak homebrew deniyor galiba onu yaparak oyunlara para vermekten de kurtulacağım Switch'in aksine. Bunun yerine bilgisayar alıp emulator kurmak vs. de mümkün ama konsol alıp rahatça oynamak da daha önce uzun süreli yapmadığım bir şey. Bilgisayarda yok şu error verdi yok bu oldu sıkıntısından kurtulmuş da olurum belki. 6000 lirayı baz alırsak şu anda Wii'u hala alınır mı?

Nintendo Wii U, benim en sevdiğim Nintendo konsoludur. Maalesef başarısız bir konsoldur çoğu kişi Wii konsolunun bir eklentisi sandı. Zelda için alınabilir, oynatacak en ucuz cihazlardan biridir fiyat olarak Switch Lite'da düşünülebilir. Wii U'nun kendisinden oynamak emin olun bilgisayarda emulatör ile oynamaktan daha keyifli olacaktır. Zelda ve oynayacağınız başka oyunlar bulursanız alın derim.

Nintendo Wii'u, benim en sevdiğim Nintendo konsoludur. Maalesef başarısız bir konsoldur çoğu kişi Wii konsolunun bir eklentisi sandı. Zelda için alınabilir, oynatacak en ucuz cihazlardan biridir fiyat olarak Switch Lite'da düşünülebilir. Wii U'nun kendisinden oynamak emin olun bilgisayarda emulatör ile oynamaktan daha keyifli olacaktır. Zelda ve oynayacağınız başka oyunlar bulursanız alın derim.

Switch Lite'ı drift sorunu olduğunda joystick değiştirme olmuyor diye önerilmediğini duydum ondan dolayı hiç bakmadım o tarafa ki zaten oyunları paketli alabilecek şansım yok o yüzden ya kırılmış alacağım ya da kendim kıracağım o yüzden Switch biraz ters düşüyor. O makineyi aldıktan sonra başka oynayacak şeyler de yüklerim illaki içine zaten. Ama bilgisayardan emülatör ile oynamak zamanında baya bi oynamıştım zevkliydi.

Japonya modelleri İngilizce'ye tamamen çevirmek zorlu ve raspberry pi benzeri cihazlar gerektiren bir işlem. Ancak belirli yerlere İngilizce yama yapmak daha kolay. O fiyatlara 2. el Wii U alınabilir isterseniz ama V2 Switch de bulabilirseniz belki şans verebilirsiniz.

Japonya modelleri İngilizce'ye tamamen çevirmek zorlu ve Raspberry Pi benzeri cihazlar gerektiren bir işlem. Ancak belirli yerlere İngilizce yama yapmak daha kolay. O fiyatlara 2. el Wii'u alınabilir isterseniz ama V2 Switch de bulabilirseniz belki şans verebilirsiniz.

Hocam teşekkürler tavsiyen için ama benim amacım zaten fazla param olmadığı için uygun fiyatlı bir şeyler almak. Bu aralar canım Zelda istediği için hem de oyun oynatacak bir makine olur diye düşünüyorum en ucuz bulabildiğim deneyim etmek istediğim Wii'u bulabildim.
Yoksa Switch almak isterim ama oyunlara yüksek ücretler vermek istemiyorum oldu ki V2 alsam 20.000TL zaten üzerine biraz para koyup bilgisayar almayı tercih ederim.

Amazon Japonya'dan eğer ki ekstra bir şey yoksa komik sayılabilecek fiyatlara ikinci el Wii'u alınabiliyor gözüküyor. Ama sanırım Türkiye'den alacağım gibi duruyor.

V2 20.000 TL değil, 6000'e falan ilanlar görüyordum ama çok azaldı. Wii U fiyatları arttı Japonya'da ama Sahibinden'e arada bakın derim pazarlıkla 4500'e bulabilirsiniz. Ben geçen hafta 4500'e sattım.

Geri
Yukarı