18 yaşından küçük biri havalı tabanca alabilir mi?

Havalı tabanca almayı düşünüyorum. Bu konuda çok bilgisizim. Tamamen eğlence amaçlı atış yapmak için alacağım. Bütçem 0-250 TL arası. Bir de 18 yaşından küçüğüm. Herhangi bir sıkıntı çıkar mı ?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alamazsın. Hevesin var ise boncuk tabancaları yerine poligona git atış yap ama bunun içinde yanında reşit birinin olması lazım.

Alamazsın. Hevesin var ise boncuk tabancaları yerine poligona git atış yap ama bunun içinde yanında reşit birinin olması lazım.

Poligonda ki silahlar gerçek değil diye biliyorum, doğru mu ?

Bu arada 250 lira civarında iyi havalı silah bulamazsın, bütçeyi yükseltmen lazım. Yaş konusunda bir bilgim yok.

Poligonda ki silahlar gerçek değil diye biliyorum, doğru mu ?

Bu arada 250 lira civarında iyi havalı silah bulamazsın, bütçeyi yükseltmen lazım. Yaş konusunda bir bilgim yok.

Havalı tabanca ile de atış yapabilirsin gerçek tabanca ile de. Havalı tabanca hiç kullanmadım ama eğer alıştırma veya heves atma ise normal tabanca ile yapılır poligonda. He çoğu poligon pahalıdır söyleyeyim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı