2.000 TL pürüzsüze yakın kesen tıraş makinesi önerisi

Henüz almadım hocam. Ben de Oneblade düşündüm ama bıçak değiştirme gerekliliği olduğu için uzun kullanımda bir takım sorunlar çıkarabilir.
Hocam yazılanlara göer sıfıra en yakın alan oneblade gibi. Fakat hem sarj süresi, hem de bıçak değiştirme sorununa katlanılır mı bilemiyorum.

Vardır elbette hocam, herkesin kıl yapısı farklı. Bu tür ürünlerde alıp iade edebilme var mı? Bir kere tıraş olup karar verirdim, en iyi böyle karar veririm.
Mağazadan alırsan iade edebilirsin bence. Bu arada bazıları bıçağın çabuk eskidiğini söylemiş. 7-8 tıraşta eskiyorsa almak çok mantıksız olur. En iyisi biraz daha bakacağım

Baştan sona mesajların hepsini okudum. Anladığım kadarıyla hem vücut, hem yüz için kullanılacak, kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olacak, bıçakları da paslanmayacak, su ile kullanıma da uygun olacak.
Bu dediğiniz tanıma uyacak bir ürün düşünemiyorum.
Önerim şöyle olur, önceliğinizi belirleyin. Belirlediğiniz fiyat aralığına vücut daha uygun olur.
Ayrıca ben Panasonic dışında hiç bir makineye güvenip yüzüme dokundurmak istemem. Eğer yeterli kaliteyi alamayacaksam yüzüm için jilet her zaman çok makul bir seçenektir.

Baştan sona mesajların hepsini okudum. Anladığım kadarıyla hem vücut, hem yüz için kullanılacak, kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun olacak, bıçakları da paslanmayacak, su ile kullanıma da uygun olacak.
Bu dediğiniz tanıma uyacak bir ürün düşünemiyorum.
Önerim şöyle olur, önceliğinizi belirleyin. Belirlediğiniz fiyat aralığına vücut daha uygun olur.
Ayrıca ben Panasonic dışında hiç bir makineye güvenip yüzüme dokundurmak istemem. Eğer yeterli kaliteyi alamayacaksam yüzüm için jilet her zaman çok makul bir seçenektir.
Dediğinizi düşününce önceliğimin yüz olduğuna karar verdim. Vücut için kullanma kararımdan vazgeçtim. Su ile kullanıma uygun olmasını isteme sebebim başlıkları kolay yıkamak, duşta kullanma amacım yok.
Jilet kullanmayı istemiyorum.
Şimdi önerebileceğin bir makine olur mu?

@BayEgo hocam tekrar yanıtlar mısınız?

2000₺'ye ömürlük bir makine bilmiyorum, ben en ucuz Panasonic ürününü aldım ve tıraş olurken çok zorlandım. Şimdiki fiyatı 3800₺ civarında.
Bir tane daha tıraş makinesi alacak olsam onun yerine bunu alırdım. Fakat bütçenizi çok aşıyor.

2000₺'ye ömürlük bir makine bilmiyorum, ben en ucuz Panasonic ürününü aldım ve tıraş olurken çok zorlandım. Şimdiki fiyatı 3800₺ civarında.
Bir tane daha tıraş makinesi alacak olsam onun yerine bunu alırdım. Fakat bütçenizi çok aşıyor.

Evet hocam o Panasonic gerçekten çok aşıyor. Philips ve Braun'un bir sürü ürünü var benim bütçemde. Onlardan önerebileceğiniz var mı?

Geri
Yukarı