3.500 TL'ye yazıcı önerisi

AlperenNNX3

Centipat
Daha fazla  
Yazıcılar hakkında pek bilgim yok ama biraz baktım tanklı bir yazıcı arıyorum maksimum bütçem 3.500TL, aylık 30-50 arası genel olarak siyah çıktı alırım. Önerileriniz varsa alırım tanklı olsun gerisi pek önemli değil.

Canon Pixma G2470 Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı​

Ben bu yazıcıyı buldum sizce bu bana yeterli olur mu? Ben bayağı bir baktım başka bulamadım varsa önerebilirsiniz bekliyorum.

Eğer bütçen varsa: G3416 tavsiye ederim. Wifi destekli - mobil uygulamadan da telefondan doğrudan yazdırma özelliği çok pratik.

Gerek yok dersen yukarıda belirttiğin cihaz da iş görür. Her ay 10-20 baskı al ki tank bağlantıları - mürekkep kurumasın.

Eğer bütçen varsa: G3416 tavsiye ederim. Wi-Fi destekli - mobil uygulamadan da telefondan doğrudan yazdırma özelliği çok pratik.

Gerek yok dersen yukarıda belirttiğin cihaz da iş görür. Her ay 10-20 baskı al ki tank bağlantıları - mürekkep kurumasın.

Bütçeyi 5000'e yükseltmeye karar verdim sizce Epson L3252 nasıl yoksa sizin attığınız daha mı mantıklı? Başka 5000 liraya kadar varsa o da olur.

Bütçeyi 5000'e yükseltmeye karar verdim sizce Epson L3252 nasıl yoksa sizin attığınız daha mı mantıklı? Başka 5000 liraya kadar varsa o da olur.
5000TL civarlarına çıkıyorsanız bu bütçede en mantıklı tercih Epson Ecotank serisi bence, L3252 işinizi yeterince görür.

Daha iyi olur. Epson, Canona göre daha kaliteli baskı veriyor, aplikasyonu daha kullanışlı. 3252 makul seçim.

Yeni konular

Geri
Yukarı