5.000 TL civarı kulaklık

Sir Nuvero

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Güzelce müzik dinleyebileceğim, oyun oynayabileceğim kaliteli bir kulaklık arıyorum bu fiyat bandında en iyi kablosuz kulaklık tavsiyeniz nelerdir? Tercihen kulak üstü.

Hocam bütçenizi birazcık daha arttırırsanız 2.el Sony WH-1000XM4 öneririm. Müzik için gelmiş geçmiş en iyi kablosuzlardan biri, gürültü engellemesi de en iyilerden. Competitive oyun oynamıyorsanız zaten 7.1'e gerek olacağını pek sanmıyorum.

Güzelce müzik dinleyebileceğim, oyun oynayabileceğim kaliteli bir kulaklık arıyorum bu fiyat bandında en iyi kablosuz kulaklık tavsiyeniz nelerdir? Tercihen kulak üstü.

5 ay önce aynı bütçeye sahiptim ve hem müzik hem oyun için kablosuz kulaklık arıyordum. Öncelikle şunu belirteyim teknolojik ürün alacağım zaman bazen günlerce araştırma yaparım. Tüm modelleri kıyaslarım, G733 ve bilumum kablosuz kulaklığı kıyasladım.
G733 için kullanıcı deneyimlerim şöyle:
Artı yönler;
-Pili her gün 8/10 saat PC başında olmama rağmen bir haftaya yakın gidiyor. RGB aydınlatma kapalı şekilde.
-Ses kalitesi özellikle doğal sesler ve ekolayzır tepkileri mükemmel seviyede, buss bir tık zayıf ama ne ile kıyasladığına göre değişir. Hi-Fi kulaklık ile kıyasladığımda bir tık zayıf kalıyor. Ama son ses de müzik dinlerken düşük ses vs yok gayet bangır bangır vuruyor kulağa.
-En önemlisi kulaklık çok rahat çok hafif, kafamda yokmuş gibi.

Saydığım şeyler fazlasıyla yeterli bence. Kullandığım teknolojik cihazlar arasında şimdiye kadar kullandığım en iyi üründür kendisi o kadar diyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı