5500 TL'ye PS 4 Pro alınır mı?

Gece şu yorumu gördüm sesli kahkaha attım 😂 adam 5 bin liraya PS4 Pro bulmuş bütçeyi arttırıp Slim almasını öneriyorsunuz 😂😂😂

23 oyunlu PS4 Pro 5500 TL olması sana da garip gelmiyor mu? Öyle her gördüğün ucuz şeye zıplarsan bir daha sesli kahkaha atamazsın.

Şu siyah HDMI'ın arkasındaki siyah etiketi diyosanız hayır kesinlikle çıkmamış hatta fotoğraflarda da var.
Hem Slim niye alayımki Pro elimden daha iyi hocam.

Ben de biliyorum Pro'nun daha iyi olduğunu ama 23 oyunlu PS4 Pro'nun 5500 TL'ye satılması çok ilginç. Çıkartması orijinalse tamir görmemiştir yüksek ihtimalle ama fiyatı çok şüpheli geliyor hala.

8 bine PS4 Pro var neden Slim alsın ki?

Benim bildiğim PS 4 Pro fiyatları 10 bin civarı arkadaşın bütçeside herhalde 5K civarı onun için daha uygun olur diye Slim dedim kardeşim. Varsa 8 bin e temiz Pro onu alması daha iyi tabi.

Son düzenleme:
23 oyunlu PS4 Pro 5500 TL olması sana da garip gelmiyor mu? Öyle her gördüğün ucuz şeye zıplarsan bir daha sesli kahkaha atamazsın.

Ben de biliyorum Pro'nun daha iyi olduğunu ama 23 oyunlu PS4 Pro'nun 5500 TL'ye satılması çok ilginç. Çıkartması orijinalse tamir görmemiştir yüksek ihtimalle ama fiyatı çok şüpheli geliyor hala.

Benim bildiğim PS 4 Pro fiyatları 10 bin civarı arkadaşın bütçeside herhalde 5K civarı onun için daha uygun olur diye Slim dedim kardeşim. Varsa 8 bin e temiz Pro onu alması daha iyi tabii.

10 bin civarı PS4 Pro alıp kazıklanmak istiyorsan buyur seni tutan yok ama gelip başkalarınada önermeye çalışma.

10 bin civarı PS4 Pro alıp kazıklanmak istiyorsan buyur seni tutan yok ama gelip başkalarınada önermeye çalışma.

Sen hayırdır kardeşim sıkıntın ne.

Öyle sitelere girip sıralamayı en düşükten başlatıp millete bir şey önerme. Piyasadan haberin yok daha. 8 bin TL üstü PS 4 Pro alan kazıklanmışmı oluyor bir akıllı sen misin bir tek senmi anlıyorsun bu işten? Ayrıca ben öyle dedim diye bu çocuk hemen gidip öyle yapmayacak zaten önerilere bakar kafasına yatanı yapar ya da yapmaz. He bir de senin keyfine göremi öneri yapacağız aslan.

Ayrıca yazdığım şeyi anlamamışsın daha ben ne diyorum sen ne diyorsun zeka yoksunu seni.

Son düzenleme:

Öyle sitelere girip sıralamayı en düşükten başlatıp millete bir şey önerme. Piyasadan haberin yok daha. 8 bin TL üstü PS 4 Pro alan kazıklanmışmı oluyor bir akıllı sen misin bir tek senmi anlıyorsun bu işten? Ayrıca ben öyle dedim diye bu çocuk hemen gidip öyle yapmayacak zaten önerilere bakar kafasına yatanı yapar ya da yapmaz. He bir de senin keyfine göremi öneri yapacağız aslan.

Ayrıca yazdığım şeyi anlamamışsın daha ben ne diyorum sen ne diyorsun zeka yoksunu seni.

Xbox Series S alabilirsin 11 bin liraya ikinci el neden PS4 Pro alasınki 2016 çıkışlı bir konsolu bir de çoğu ilan 10 bin üstü demişsin burası Türkiye dostum her şeyi fiyatından fazla satanların olduğu bir yer.

Kavgaya hiç gerek yok.

Adamla zaten konuştum etiketi çıkmamış sadece termal macunu yenileyecek evet bana da başta garip geldi ama ben bunun gibi 6 7 ilan daha gördüm 4500'e de oluyor.

Benim bildiğim PS 4 Pro fiyatları 10 bin civarı arkadaşın bütçeside herhalde 5K civarı onun için daha uygun olur diye Slim dedim kardeşim. Varsa 8 bin e temiz Pro onu alması daha iyi tabii.

Hayır bütçem var anında direk PS 5 Slim alabilirim ama ben bir de bu yaz PC de toplayacağım o yüzden bu kadar bütçem var.

Sen yine de üstüne 2-3 koy Xbox Series S al.

Xbox'dan yana değilim ben hem o kadar da kendimi PS'ye kaptıracak biri değilim sadece maç dövüş için alacağım hem bir sonraki yazda 5 SLI'mde geçerim şimdilik PS 4 Pro işimi görür.

Sen yine de üstüne 2-3 koy Xbox Series S al.

Xbox'dan yana değilim ben hem o kadar da kendimi PS'ye kaptıracak biri değilim sadece maç dövüş için alacağım hem bir sonraki yazda 5 SLI'mde geçerim şimdilik PS 4 Pro işimi görür.

Hocam gözünüzü sevim burada 23 oyunlu bulmuşum şimdi ben gidip 8 bine temiz bir tane alsam oyun fiyatları ne olacak peki?

Hocam hepinizin şu an bu fiyata şaşmanız normal başta bende çok şasırdım ama adamı aradım konuştum test videosunu attı hatta bende gidip bizzat test edeceğim ama dediğim gibi bu fiyata herkes şaşırabilir.

Hocam hepinizin şu an bu fiyata şaşmanız normal başta bende çok şasırdım ama adamı aradım konuştum test videosunu attı hatta bende gidip bizzat test edeceğim ama dediğim gibi bu fiyata herkes şaşırabilir.

Son düzenleme:
Kavgaya hiç gerek yok.

Adamla zaten konuştum etiketi çıkmamış sadece termal macunu yenileyecek evet bana da başta garip geldi ama ben bunun gibi 6 7 ilan daha gördüm 4500'e de oluyor.

Hayır bütçem var anında direk PS 5 Slim alabilirim ama ben bir de bu yaz PC de toplayacağım o yüzden bu kadar bütçem var.

Hocam gözünüzü sevim burada 23 oyunlu bulmuşum şimdi ben gidip 8 bine temiz bir tane alsam oyun fiyatları ne olacak peki?

Hayırlı olsun o zaman.

Hiç tamir görmemiş tertemiz cihaz.

Adam fotoğrafıyla beraber attı hatta aynı ilde oturduğum için gidip test edeceğim.

Ha bu arada gerçek fiyatı 6500 TL ven pazarlık yaptım biraz

Arızası olmadığını tamir edilmediğini sadece alacağım zaman macununu yenileyeceğini söyledi isteğe bağlı.

Görsel attım oyunlara bakabilirsiniz

8500e de oluyor ☺️

İçinde daha ragnarök FIFA 23 mortal RDR 2 gibi oyunlar da var.
Hocam sadece ordaki oyunlar bile 3000TL fln ediyorken adamın size yanında çift kollu ps4 pro ile 5500tl'ye vermesi çok garip, normal şartlarda bunun gibi ilanları almak için yazdığınızda direk sahte sahibinden param güvende sayfası atıp paranızı alıyorlar ama burdaki satıcı gel dene demiş simülasyona aykırı bir durum açıkçası. Hiç sanmıyorum ama eğer doğruysa piyasada en ucuz ps4'ü siz almış olursunuz.

Hocam sadece oradaki oyunlar bile 3000TL falan ediyorken adamın size yanında çift kollu PS4 Pro ile 5500TL'ye vermesi çok garip, normal şartlarda bunun gibi ilanları almak için yazdığınızda direk sahte sahibinden Param Güvende sayfası atıp paranızı alıyorlar ama buradaki satıcı gel dene demiş simülasyona aykırı bir durum açıkçası. Hiç sanmıyorum ama eğer doğruysa piyasada en ucuz PS4'ü siz almış olursunuz.

Zaten test amaçlı gidip baktıracağım satıcıyla birlikte tamir görüp görmediğini hasar olup olmadığına bakacağım. Evet bende şaşırıyorum ama gerçekse cidden en ucuzu ben almıs oluyorum ☺️

Geri
Yukarı