7700XT sistemde hangi parçalar değiştirilmeli?

Hocam ben FreeSync açık kullanıyorum, rekabetcide sorun olmuyor ama silah yarısı ve ölüm maçında FPS çok dalgalanıyor CS2 de bu Sync ile mi ilgili yoksa o modlarda normal midir, ne yapabilirim oneriniz nedir?

Bende de aynı monitor var bu arada benim için renklerde ve oyun modellerinde gözüme çarpan bir sorun yok. Ama ben ekran ölçeğiyle oynamadım sizin problem oradan kaynakli bence. Ekran karti profilini varsayılana alıp oyun öleceğini de varsayilan yapıp denediniz mi?

CS2 oynamadım, FreeSync FPS'i sınırlıyordu o yüzden kapatıyordum tabii CS2 de nasıl olur bilmiyorum. PUBG oynadığım için ekran kartıda üst düzey değildi adrenalin ayarlarının hepsini denedim pek bir etkisini göremedim.

Hocam ben FreeSync açık kullanıyorum, rekabetcide sorun olmuyor ama silah yarısı ve ölüm maçında FPS çok dalgalanıyor CS2 de bu Sync ile mi ilgili yoksa o modlarda normal midir, ne yapabilirim oneriniz nedir?

Bende de aynı monitor var bu arada benim için renklerde ve oyun modellerinde gözüme çarpan bir sorun yok. Ama ben ekran ölçeğiyle oynamadım sizin problem oradan kaynakli bence. Ekran karti profilini varsayılana alıp oyun öleceğini de varsayilan yapıp denediniz mi?
Ekran ölçeği monitör üzerinden mi ayarlıyoruz? Vsr açıkken görüntü istediğim gibi oluyor fakat görüntü aşırı HD oluyo gölgeler felan çok belirginleşiyor ve bunun FPS e zararı oluyor mu

CS2 oynamadım, FreeSync FPS'i sınırlıyordu o yüzden kapatıyordum tabii CS2 de nasıl olur bilmiyorum. PUBG oynadığım için ekran kartıda üst düzey değildi adrenalin ayarlarının hepsini denedim pek bir etkisini göremedim.
Aynı şekilde bende pubg de açık kapalı denedim bir etkisini göremedim, bu arada ana menüde yada oyun içinde pubg için söylüyorum takılmalar yaşıyor musunuz yoksa sürekli akıcı mı şuan pubg?

@Aalliissbaba Kontrast çok artıyor yani daha koyu oluyor diyorsanız daha çok işliyodur ekran kartı ama bence o kadar etkilenecek bir kart değil sizdeki. Sorun 4:3 oymaya çalıştığınız için kaynaklanıyor bence. 16:9 denediniz mi?

Aynı şekilde bende PUBG de açık kapalı denedim bir etkisini göremedim, bu arada ana menüde ya da oyun içinde PUBG için söylüyorum takılmalar yaşıyor musunuz yoksa sürekli akıcı mı şu an PUBG?

@Aalliissbaba kontrast çok artıyor yani daha koyu oluyor diyorsanız daha çok işliyordur ekran kartı ama bence o kadar etkilenecek bir kart değil sizdeki. Sorun 4:3 oymaya çalıştığınız için kaynaklanıyor bence. 16:9 denediniz mi?

Menüde gecikme çok oluyor galiba sunucuda bir sorun var. Oyunda takılma yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı