Anakartı arızalı olan Lenovo laptop iade edilir mi?

Bence raporu belgeleyin. Açıp fotoğrafını çekin hocam. Niye açmadınız, belki aklıma gelmeyen bir sebebi vardır.

Açıkçası rapor sürecini bilmiyorum, servis özellikle açmayın dediyse tabiki açmayın.

Öyle denmedi. Açıp fotoğrafladım.
Bence raporu belgeleyin. Açıp fotoğrafını çekin hocam. Niye açmadınız, belki aklıma gelmeyen bir sebebi vardır.

Açıkçası rapor sürecini bilmiyorum, servis özellikle açmayın dediyse tabiki açmayın.
Tüm aksesuarları var, kullanıma bağlı çizik ve lekeler. Anakart arızası diye diye yazmışlar ürünsüz iade kısmının altına.
Bunu incehesabı arayıp gönderiyoruz sanırım.

Öyle denmedi. Açıp fotoğrafladım.

Tüm aksesuarları var, kullanıma bağlı çizik ve lekeler. Anakart arızası diye diye yazmışlar ürünsüz iade kısmının altına.
Bunu incehesabı arayıp gönderiyoruz sanırım.

Arayıp sorun hocam, ne yapmanız gerektiğini söylerler. Mail ile fotoğrafını attım, kargolamam gerekir mi diye sorup talebinizi belirtin.

Mail atarken değişim mi iade mi istediğinizi belirtmeyi unutmayınız.

Arayıp sorun hocam, ne yapmanız gerektiğini söylerler. Mail ile fotoğrafını attım, kargolamam gerekir mi diye sorup talebinizi belirtin.

Mail atarken değişim mi iade mi istediğinizi belirtmeyi unutmayınız.
Belirttim hocam. Fotoğrafını istediler maile de yazdım. 2 iş gününde bakılacaktır dendi.
Süreç düşündüğümden daha kısa sürecek gibi, hayırlısı.

Hocam bugün aynı sorunu yaşadım :D. Fakat bende statik elektrik boşaltınca düzeldi çok şükür. (Açma kapama tuşuna 1 dakika boyunca basılı tuttum.)

Geri
Yukarı