Androvium spreyi kullanırken saç yıkamak gerekli mi?

mbboyun

Hectopat
Saç seyrelmesi için doktor verdi, daha yeni başladım. Şimdi akşam oldu en az 4 saat kalacak 12.30'ta 4 saat dolacak herhalde. Saçımı yıkamam lazım diye düşündüm ama arada kaldım, ne yapmam lazım? Şampuanla mı yıkasam, yoksa direkt su ile mi yıkasam yoksa hiçbir şey yapmamak mı gerekiyor? Çünkü sürekli saç yıkamak zararlı diye biliyorum, her yatmadan önce ve kullanmadan önce saçımı yıkamam gerekecek böylece. Kullanan varsa yazabilir mi?

Yıkamak gerekseydi doktor özellikle belirtirdi veya ilacın prospektüsünde yazardı diye düşünüyorum. Yıkayanlar da var ama dediğiniz gibi her gün yapmak zararlı olabilir ve uğraştırıcı olur.

Her uygulamadan sonra yapmasanız bile haftada standart minimum 1 kez saçınızı yıkamanız, saçınız için daha faydalı olabilir.

Ayrıca doktora tekrar uğradığınızda sorsanız en doğrusu o olacaktır.

Yıkamak gerekseydi doktor özellikle belirtirdi veya ilacın prospektüsünde yazardı diye düşünüyorum. Yıkayanlar da var ama dediğiniz gibi her gün yapmak zararlı olabilir ve uğraştırıcı olur.

En doğrusu doktora tekrar gittiğinizde bunu da sormanız.

Vallahi bende yıkamadım. Zaten saçın tepesine sıkıyorum. Yan taraflar temiz kalıyor saçımın üst kısmını değdirmeden yatmaya çalışıyorum. Doktora başka bir şey için yazmıştım 2 gün geri dönmediği için konu açmıştım. Doktorla görüşünce soracağım. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı