Arka planda çalışan WhatsApp şarj yer mi?

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefonu daha yeni aldım. Şarjı bana bir tık hızlı gidiyor gibi geldi. 15 Pro Max var elimde. Bir oyunla ilgili grup var. Sürekli mesaj atıyorlar bildirimleri kapalı ayarlardan arka planda çalışan uygulamaları kapattım ama pil kısmında en çok arka planda çalışan uygulama WhatsApp gözüküyor. Yaklaşık 7 saat falan. Bunun şarjın bir tık hızlı gitmesiyle ilgili olabilir mi? Gruptan çıksam şarj azalma hızı yavaşlar mı?

@Aybars Dilsiz Evet kalibre olması da zaman alıyor. Bu forumda bile düz 15'ler ve 15 Pro'lar için o kadar şikayet var ki pil hakkında özellikle. Açıkçası düzelmezse de 1 ay sonra falan DFU moduna alıp sıfırlayın bir de öyle deneyin. Onu kapat bunu kapat verdiğiniz paranın ne anlamı var :(

@Aybars Dilsiz evet kalibre olması da zaman alıyor. Bu forumda bile düz 15'ler ve 15 Pro'lar için o kadar şikayet var ki pil hakkında özellikle. Açıkçası düzelmezse de 1 ay sonra falan DFU moduna alıp sıfırlayın bir de öyle deneyin. Onu kapat bunu kapat verdiğiniz paranın ne anlamı var :(

Bakalım bekleyip göreceğim 1 ay sonra şarj bitme hızı yavaşlar diye düşünüyorum umarım öyle olur.

@Aybars Dilsiz evet kalibre olması da zaman alıyor. Bu forumda bile düz 15'ler ve 15 Pro'lar için o kadar şikayet var ki pil hakkında özellikle. Açıkçası düzelmezse de 1 ay sonra falan DFU moduna alıp sıfırlayın bir de öyle deneyin. Onu kapat bunu kapat verdiğiniz paranın ne anlamı var :(

Ve evet o kadar para veriyorum her şeyi kapatıyorum bir anlamı olmuyor.

Geri
Yukarı