Bilgisayardan tarama nasıl yapılır?

OMERTA

Decapat
Daha fazla  
Epson L3150 yazıcıya sahibim (tarayıcısı mevcut) ve bilgisayardan tarama yapmak istiyorum. Yazıcıyı bilgisayara yazıcı ve tarayıcılar kısmından eklemiştim ama tarama yapmayı beceremedim. Herhangi bir uygulama indirmem gerekiyor mu? Kağıdı tarayıcıya koyup çıktısını bilgisayardan almam lazım. Yazıcıyı kullanabiliyorum bu arada sadece tarama yapmayı beceremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Epson L3150 yazıcıya sahibim (tarayıcısı mevcut) ve bilgisayardan tarama yapmak istiyorum. Yazıcıyı bilgisayara yazıcı ve tarayıcılar kısmından eklemiştim ama tarama yapmayı beceremedim. Herhangi bir uygulama indirmem gerekiyor mu? Kağıdı tarayıcıya koyup çıktısını bilgisayardan almam lazım. Yazıcıyı kullanabiliyorum bu arada sadece tarama yapmayı beceremedim.
kral hiç bir şey anlaşılmıyor

Kral hiçbir şey anlaşılmıyor.

Epson L3150 yazıcısından A4 kağıdını taratacağım (scan). Bilgisayardan nasıl yapacağım hakkında yardım istiyorum hocam.

Yazıcı bilgisayara yazıcılar ve tarayıcılar kısmından ekli ama tarayıcı için ekstra bir yerden eklemem gerekiyor mu bilmiyorum.

Edit: Çözümü buldum ihtiyacı olan arkadaşlar varsa buradan halledebilir. Daha pratik bir yolu var mı bilmiyorum ama bilen var ise bilgilendirebilirse sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Epson L3150 yazıcısından A4 kağıdını taratacağım (scan). Bilgisayardan nasıl yapacağım hakkında yardım istiyorum hocam.

Yazıcı bilgisayara yazıcılar ve tarayıcılar kısmından ekli ama tarayıcı için ekstra bir yerden eklemem gerekiyor mu bilmiyorum.

Staj yaptığım yerdeki yazıcı da direkt yazıcının üstünden yapıyordun, maile gönderiyordu. Üstündeki tuşlara bak ve de yazıcının yazılımı falan var mı ona bak.

Düzenleme: Kral sitesinde yazılımı falan varmış onu indir, bu Link'de kullanma kılavuzu içinde taramanın nasıl yapıldığını anlatıyor Türkçe.

Epson Scan bu programı indirip kurmanız lazım.

Geri
Yukarı