Busuu %50 indirim

Hocam şimdi busuu premium ne işe yarar?
Busuu premium dersleri indirip çevrimdışı modda yapmanızı sağlar,busuu her geçtiğiniz seviye için busuu sertifikası verilir(Araştırabilirsiniz)başka bir özelliği ise forum gibi bir yer var oraya istediğiniz bir cümle yazıyorsunuz öğrendiğiniz dile göre ardından ana dili o olan kişiler sana hatalarını vs. söylüyor daha birsürü özellik var ama çok önemli değil.

1669044450333.png

Bende cevap bekliyorum. :D
İngilizcem çok kötü, İngilizce öğrenemiyorum belki işime yarar diye düşünüyorum. Ama yol gösteren olmadı mı zor oluyor.
Nacizane tavsiyem yabancı dizi, film ve kitap okumanız. Sevdiğiniz bir konuda , örneğin arabalar, ingilizce yazılar, videolar ile başlayın bence. Belli bir dil bilgisinden sonra bunlar faydalı olur elbet. Ayrıca her kelimenin veya mesela perfect tense'in Türkçe karşılığı nedir diye düşünmeyin. O ayrı bir dil, bizimki ayrı bir dil.

Arkadaşlar uygulama iyi hoş fakat bir sıkıntısı var örneğin bir yıllık üye olursanız gelecek yıl size haber vermeden ücret çekiyormuş karttan, bu problemi engellemek için ödemeyi sanal karttan yapıp kartı devre dışı bırakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı