CTRL+C CTRL+V ve CTRL+T kombinasyonları çalışmıyor

Darqx

Hectopat
Makaleler
3
Google Chrome kullanıyorum ve bu kombinasyonlar arada çalışmıyor. Firefox'da da denedim onda da çalışmıyor. Arada oluyor bu sorun. Son 1 aydır yaşıyorum bu sıkıntıyı. Yaptığımdan farklı hiçbir şey yapmadım aslında. Bir yerde sanki o tuşları başka bir uygulama mı ne kullanıyor gibisinden bir şey okumuştum hatta ama hatırlamıyorum o okuduğum şeyi ne yazık ki.

Şu konudaki arkadaşın videosunu da izledim işe yaramadı, çözümü bekliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video çözmemi sağladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Chrome kullanıyorum ve bu kombinasyonlar arada çalışmıyor. Firefox'da da denedim onda da çalışmıyor. Arada oluyor bu sorun. Son 1 aydır yaşıyorum bu sıkıntıyı. Yaptığımdan farklı hiçbir şey yapmadım aslında. Bir yerde sanki o tuşları başka bir uygulama mı ne kullanıyor gibisinden bir şey okumuştum hatta ama hatırlamıyorum o okuduğum şeyi ne yazık ki.

Şu konudaki arkadaşın videosunu da izledim işe yaramadı, çözümü bekliyorum.

Buna benzer bir olay yaşamıştım kullandığım bir program o kısayolları kullanıyormuş programı kaldırdıktan sonra sorun çözülmüştü.

Buna benzer bir olay yaşamıştım kullandığım bir program o kısayolları kullanıyormuş programı kaldırdıktan sonra sorun çözülmüştü.
Aynen, yazdığım şeyin aynısı aslında. Ama dediğim gibi birden oldu bu. Yani ekstradan hiçbir program indirmedim.

Senin kaldırdığın uygulama hangisiydi?

Aynen, yazdığım şeyin aynısı aslında. Ama dediğim gibi birden oldu bu. Yani ekstradan hiçbir program indirmedim.

Senin kaldırdığın uygulama hangisiydi?

Ben fxsound da sıkıntı yaşamıştım.

Ben de öyle bir uygulama yok maalesef. Belki aynı uygulamayı kullanıyoruzdur bir ihtimal diye dedim.

Ama mesela şu an sorunsuz çalışıyor. Kendiliğinden yine çalışmayacak bir süre sonra.

Yüksek ihtimalle bir uygulama sebep oluyor bir kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı