Dark Souls: Remastered %100 Türkçe Yama

Hocam ben yamayı kullandım. Translate falan değil yama, kullanılabilir de lakin iyi bir yama değil. Misal falan silah buildi veya filan eşya farmı yapmaya kalksan çoğu zaman aradığını bulamayacaksın. Yanlış silaha + basma olasılığın bile var. Bu oyunda evren, arkaplan hikayesi vs eşya açıklamaları üzerinden anlatılıyor ve bunların bazıları hatalı çevrilmiş. Anlatmak istediğim şey, yamaların iyi kötü olmasından bağımsız souls oyunlarının yamayla oynanmaması gerektiği.
Anladım ama benim ingilizce pek iyi değil maalesef

Anladım ama benim ingilizce pek iyi değil maalesef
Yine de Türkçe oynama. Hiçbir yerden bakmadan oynamaya çalış, iyi kötü ne yapacağını ne tarafa gideceğini bulursun. Öyle aşırı bi diyalog yok oyunda. Çok takılırsan Ayazmondan bak. Tek ipucu verecem, oyunun hemen başında boss var daha 2.dkde öldürmeye çalışma soldaki kapıdan git. Gerisini bir şekilde halledersin.

Yine de Türkçe oynama. Hiçbir yerden bakmadan oynamaya çalış, iyi kötü ne yapacağını ne tarafa gideceğini bulursun. Öyle aşırı bi diyalog yok oyunda. Çok takılırsan Ayazmondan bak. Tek ipucu verecem, oyunun hemen başında boss var daha 2.dkde öldürmeye çalışma soldaki kapıdan git. Gerisini bir şekilde halledersin.
Teşekkürler olmadı öyle yapayım

Geri
Yukarı