Satılık Disco Elysium the final cut Steam anahtarı 50 TL

f12wx

Hectopat
Daha fazla  
Disco Elysium the final cut: 50 TL (Steam fiyatı 153,39 TL)
Disco Elysium the final cut bundle: 58 TL (Steam fiyatı 214,55 TL)

2 tane kodu da aynı anda alırsanız 100 TL.

Steam Sayfası

Uyguna veriyorum. Almak isterseniz Discord'dan iletişime geçin.
Discord: Samettd.

düzenleme:

Arkadaşlar bazı kişiler farklı sitelerdeki ucuz linkleri atıyor ben de raporluyorum mecburen. Ben ilanı oluşturduğum zaman 100 TL civarı satılıyordu, ben de satmak için tabii raporlarım çünkü ben bu fiyattan satıyorum. Almak isteyen alır istemeyen almaz. Hem de ilanın oluştururken fiyat hakkında yorum yapılabilir adlı seçeneği işaretlemedim yani forum kurallarına aykırı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Disco Elysium The Final Cut: 50 TL (Steam fiyatı 153,39 TL)
Disco Elysium The Final Cut Bundle: 58 TL (Steam fiyatı 214,55 TL)

Steam Sayfası

Uyguna veriyorum. Almak isterseniz Discord'dan iletişime geçin.
Discord: samettd
Ürün hakkında yorum yapabilirmiyim? Yani neden bu kadar ucuza sattığınızı açıklamak ister misiniz? :)

Ürün hakkında yorum yapabilirmiyim? Yani neden bu kadar ucuza sattığınızı açıklamak ister misiniz? :)
Elimde key vardı ucuza hemen satmak istedim. Almak isterseniz discorddan ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar bazı kişiler farklı sitelerdeki ucuz linkleri atıyor bende raporluyorum mecburen. Ben ilanı oluşturduğum zaman 100 TL civarı satılıyordu, bende satmak için tabii raporlarım çünkü ben bu fiyattan satıyorum almak isteyen alır istemeyen almaz hemde ilanı oluştururken fiyat hakkında yorum yapılabilir adlı seçeneği işaretlemedim yani forum kurallarına aykırı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı