EA için sıralamalar ne kadar oynar?

roxy34

Picopat
Bankacılık ve sigortacılık istiyorum 4 yıllık %50 indirimli 603 k ile kapatmış sıralama Max kaç k oynar. 70-80k oynama olabilir mi?

Son düzenleme:
Bankacılık ve sigortacılık istiyorum 4 yıllık %50 indirimli 603 k ile kapatmış sıralama Max kaç k oynar. 70-80k oynama olabilir mi?
bence hayır. 70 80k oynama gibi bir durum olmaz. Max 5k 10k bandında oynar hadi taş çatlasın 15k oynasın ama bir 70 80k oynama durumu olması için dehşet bir yığılma olması lazım.

düşük sıralamalarda çok oynama olabliyor fakat.tercih edilmesi lazım.sizin bölüme yığınla tercih edileceğini düşünmüyorum.max 50 k oynar zannımca.

marasl1 sorduğum soruya cevap versen daha iyi olurdu.

O zaman herkes 2 hafta çalışsın 100k yapsın
Dostum burada sıralama ne kadar oynar diye endişe edip sızlanacağına PC'nin başından kalk ve ders çalış o zaman bir sorunun kalmaz onu demeye getiriyorum lafı. Bahsi geçen sıralamalar 20 25 net ile yapılabilecek sıralamalar.

Dostum burada sıralama ne kadar oynar diye endişe edip sızlanacağına PC'nin başından kalk ve ders çalış o zaman bir sorunun kalmaz onu demeye getiriyorum lafı. Bahsi geçen sıralamalar 20 25 net ile yapılabilecek sıralamalar.

Maraşlı sanane calisip çalışmadığımdan benim sorduğum soru hariç her şeyi yazdın. 70-80k oynarmi diyorum sen bana gelmişsin PC'nin başından kalk ders çalış ilk sen şu yazdıklarımı oku anla bir ondan sonra cevap ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı