Ehliyet sınavından kursa gitmeden soru çözerek geçilir mi?

ardrb45

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar benim yarına ehliyet sınavım var, ben telefondan uygulama ile çıkmış soruları çözüyorum ve genelde 80 ile tüm sınavı geçiyorum. Size sorum, sizce yine de konu anlatımı izleyeyim mi, yoksa soru çözmeye devam mı edeyim? Sınavda çıkan konularla ilgili pek bilgim yok, okuduğumu anlayarak 80 alıyorum ve hiç kursa gitmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim yarına ehliyet sınavım var, ben telefondan uygulama ile çıkmış soruları çözüyorum ve genelde 80 ile tüm sınavı geçiyorum. Size sorum, sizce yine de konu anlatımı izleyeyim mi, yoksa soru çözmeye devam mı edeyim? Sınavda çıkan konularla ilgili pek bilgim yok, okuduğumu anlayarak 80 alıyorum ve hiç kursa gitmedim.
Yani bende zamanında kursa gitmedim. Hatta soru bile çözmedim. Sınavda okuduğunu anlamak en önemlisi 76'yla geçtim ilk sınavda.

Bence çıkmış soruları çözmeye devam edin fakat kitabı da okumayı ihmal etmeyin. En çok ilk yardıma çalışmanızı öneririm, çünkü onlar kilit nokta oluyor geçmek için. İlk yardım da yapılan ve yapılması gereken şeyleri ezberleyin, araba parçalarına ve göstergelerine göz gezdirin.

En çok yanlış ilk yardımdan çıkıyor bende
Herkes ilk yardım sorularında takılıyor. Gerçekten konuyu bilmiyorsanız zor sorular. Bazen geçen sene çıkmış sorular bu sene aynı gelebiliyor. Onları çözün yardımcı olacaktır ve en önemlisi kafaya takmamak. Heyecan yapmayın soruları anlayarak okuyun yeterli. Başarılar dilerim..

Geri
Yukarı