Elden Ring Mountaintops of the Giants için yapılan build nasıldır?

Hocam zaten bölgede 3-4 tane filan boss olması lazım 1 tane ana boss gerisi opsiyonel o commander bossu da zaten opsiyonel bosslar arasında en zorlarından biriydi ve bölge tamamen oyuna odak gerektiriyor yoksa en ufak şeyde bile tek yiyebiliyorsunuz. Özellikle o puzzle olan bi bölge vardı ordaki yaratıklar sabır seviyenizi sınıyor oyunda 60 saat oynadım o bölgeye gelince sanki baştan başlamış gibi olmuştum.
3 ateş yakma olan kısmı diyorsanız oradaki okçular illallh ettirdi, altta da assasin vardı sessiz sedasız kesen. Evet orası oyunun en sinir bozucu yeri desem yeridir. Ama Malenia'ya gidebilmek için mecbur yapılacak bir yer.

3 ateş yakma olan kısmı diyorsanız oradaki okçular illallh ettirdi, altta da assasin vardı sessiz sedasız kesen. Evet orası oyunun en sinir bozucu yeri desem yeridir. Ama Malenia'ya gidebilmek için mecbur yapılacak bir yer.
Ben oraya oyunu bitirdikten sonra gitmiştim o assassini görebilmek için bi yöntem var ona rağmen kaç kez öldüm sayamıyorum seviyem de 150 civarlarındaydı bi crucible night bi bu delirtti beni okçuları atlattım bir şekilde ama bu gerçekten sabır sınadı

Ben oraya oyunu bitirdikten sonra gitmiştim o assassini görebilmek için bi yöntem var ona rağmen kaç kez öldüm sayamıyorum seviyem de 150 civarlarındaydı bi crucible night bi bu delirtti beni okçuları atlattım bir şekilde ama bu gerçekten sabır sınadı
Bir ateş var elimizde tuttuğumuz, onu alınca görebiliyoruz ama bu sefer de yetenek kullanamıyoruz. Düz vuruş yapmamız gerekiyor. Cidden epey uğraştırıcıydı, ben de saldım. O bölgenin diğer tarafında duvar dibinde ölmüş bir assasinin kıyafetleri var, onu alırsanız ayak sesiniz çıkmıyor. Böylece assasin de sizi takip edemiyor ve hep olduğu yerde kalıyor. Okçuları falan umursamadan hızlıca geçilecek bir yer.

Ben oraya oyunu bitirdikten sonra gitmiştim o Assassini görebilmek için bir yöntem var ona rağmen kaç kez öldüm sayamıyorum seviyem de 150 civarlarındaydı bir crucible night bir bu delirtti beni okçuları atlattım bir şekilde ama bu gerçekten sabır sınadı.

Hocam o bölgenin etrafında o Black knife assasinlerin giydiği zırhı veriyordu onu giyip gezerseniz sizi o kadar kolay göremiyorlar diye biliyorum ben onu giyip gezdim sadece bir tanesi arkamdan bıçakladı onu da öldürüp geçtim orayı. Okçu da zaten çatıda bir tane vardı o bir şey yapamadı.

Bir ateş var elimizde tuttuğumuz, onu alınca görebiliyoruz ama bu sefer de yetenek kullanamıyoruz. Düz vuruş yapmamız gerekiyor. Cidden epey uğraştırıcıydı, ben de saldım. O bölgenin diğer tarafında duvar dibinde ölmüş bir assasinin kıyafetleri var, onu alırsanız ayak sesiniz çıkmıyor. Böylece assasin de sizi takip edemiyor ve hep olduğu yerde kalıyor. Okçuları falan umursamadan hızlıca geçilecek bir yer.
Hocam o yöntemi yaptım yine de kesmişti zaten ama 2-3 deneme sonrasında tokatladım o kıyafetleri giyme gereği vs de duymadım pek

Hocam o yöntemi yaptım yine de kesmişti zaten ama 2-3 deneme sonrasında tokatladım o kıyafetleri giyme gereği vs de duymadım pek
O yöntemde çok hızlı olmak gerekiyor, tek elle savaşmak zor olduğu için ateşi elinden hemen bırakman lazım. Kesiliyor ama çok uğraştırıyor.

O yöntemde çok hızlı olmak gerekiyor, tek elle savaşmak zor olduğu için ateşi elinden hemen bırakman lazım. Kesiliyor ama çok uğraştırıyor.
Doğru hatırlıyorsam elinde tutmana gerek yok silah slotuna koyman yeterliydi ben o sayede kestim diye hatırlıyorum bir de bloodhound fang sayesinde aradaki mesafeyi kapatabiliuordum rahatça

Yeni konular

Geri
Yukarı