En.Akkogear sitesinden Türkiye'ye ürün gelir mi?

birkanoztrk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Klavyem için Akko switch almayı düşünüyorum kendi sitelerinde 18 dolar. Alan oldu mu arkadaşlar gümrükte falan sorun yaşanır mı veya Türkiye'ye gönderim yapıyorlar mı?

Site: En. Akkogear.
90 pcs blue switch almayı düşünüyorum.

Merhaba. Klavyem için Akko switch almayı düşünüyorum kendi sitelerinde 18 dolar. Alan oldu mu arkadaşlar gümrükte falan sorun yaşanır mı veya Türkiye'ye gönderim yapıyorlar mı?

M1W almıştım ben 2 tane ayrı ayrı, bir sorun yaşamadım. Aras Kargo ilerle sorun çıkmıyor, PTT ile gelirse vergi çıkıyor. Satıcıdan YunExpress'e vermesini rica et onlar genelde Aras Kargo'ya veriyor.

Şuan akkogear'dan gönderim kapalı diye biliyorum. Değişiyor kısa sürede. Shipping sayfasından falan ödemeden önceki yerlerde kontrol edebilirsiniz. Link var mı switchin? V3 Cream Blue sanırım.

Şuan akkogear'dan gönderim kapalı diye biliyorum. Değişiyor kısa sürede. Shipping sayfasından falan ödemeden önceki yerlerde kontrol edebilirsiniz. Link var mı switchin? V3 Cream Blue sanırım.
Evet hocam o switch. Bende Rog azoth varda kendisinde NX red var almışken farklı bir switch sesi ve hissiyatı alayım diyorum. Bir de cream blue düz blue switchler gibi çok ses çıkartmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı