ETS 2 araç modları çekici galerisinde gözükmüyor

Neko-chan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternetteki popüler bir siteden araçlar için mod dosyaları indirip "belgelerim/ets2/mod" klasorüne attım. Ancak sadece 1 tanesini araç galerisinde görebiliyorum diğer 4'ü ne mod galerisinde ne de diğer çekici galerilerinde gözükmüyor sebebi ne olabilir? Bu modlar mod yöneticisinde gözüküyor ancak çekici galerilerinde bulunmuyor.

modlar.png

2.png

İnternetteki popüler bir siteden araçlar için mod dosyaları indirip "belgelerim/ets2/mod" klasorüne attım. Ancak sadece 1 tanesini araç galerisinde görebiliyorum diğer 4'ü ne mod galerisinde ne de diğer çekici galerilerinde gözükmüyor sebebi ne olabilir? Bu modlar mod yöneticisinde gözüküyor ancak çekici galerilerinde bulunmuyor.

Eki Görüntüle 2038796

Eki Görüntüle 2038797

Mercedes dışı indirdiğin tüm modlar BMW. Çakışıyor olabilirler.

Mercedes dışı indirdiğin tüm modlar BMW. Çakışıyor olabilirler.
Bunu düşünerek o çalışan modu kaldırıp denedim, sorun değişmedi.

BMW modunda çekici diğer modlarda diğer yazıyor. Sebebi bu olabilir mi?
Sebebi bu olabilir tabii ama bu mod tarafından otomatik yapılıyor benim herhangi bir kontrolüm evya yapabileceğim bir şey yok bu konuda.

Bunu düşünerek o çalışan modu kaldırıp denedim, sorun değişmedi.

Sebebi bu olabilir tabii ama bu mod tarafından otomatik yapılıyor benim herhangi bir kontrolüm evya yapabileceğim bir şey yok bu konuda.

Sürümün 1.49 ise öbür modların 1.49 olduğuna emin misin? Ben de yaşadım bunu birkaç modda, sürüme uyumlu ama bayide görünmüyor.

BMW modunda çekici diğer modlarda diğer yazıyor. Sebebi bu olabilir mi?

O M5 modu bende var, 1.48.5 ile oynuyorum ve diğer ile yazıyor, çalışır yani araç modu ne de olsa.

Sürümün 1.49 ise öbür modların 1.49 olduğuna emin misin? Ben de yaşadım bunu birkaç modda, sürüme uyumlu ama bayide görünmüyor.

O M5 modu bende var, 1.48.5 ile oynuyorum ve diğer ile yazıyor, çalışır yani araç modu ne de olsa.
1.49 ile uyumlu gibi yazılar görmüştüm bu modlar için ama sen söyleyince 1.48 denedim ve hepsi düzeldi teşekkür ederim.

Geri
Yukarı