Instagram'dan yazılan yorumdan dolayı okuldan uzaklaştırma alınır mı?

Gençler okul bizi suçlu biliyor. Muhtemelen uzaklaştırma verecekler. Dilekçe yazmak istedik ancak kabul etmediler velileri olaya dahil edeceğiz. Yapacak bişey kalmadı.
Hocam çok saçma eğerki böyle bir durum olursa, okul size uzaklaştırma verirse okula dava açmanızı öneririm çünkü okulluk hiçbir olay yok hoca size hakaret davası bile açamaz bu arada hakaret vb de etmemişsiniz

Hocam çok saçma eğerki böyle bir durum olursa, okul size uzaklaştırma verirse okula dava açmanızı öneririm çünkü okulluk hiçbir olay yok hoca size hakaret davası bile açamaz bu arada hakaret vb de etmemişsiniz
Müdür yardımcısının yanına gittiğimizde sözde biz "Rüşvetle ehliyet almışsın" demişiz.Böyle saçma bir olay olamaz.Ayrıca ben yorumda arkadaşıma cevap verdim ve tamamen konudan bağımsız bir şekilde.

Okuldan uzaklaştırma filan almazsınız, alt tarafı eleştiri yani, ama yine de bence yazmayın bir daha, sorun uzaklaştırma değil ayıp olur kaza yapmış adama öyle denmez.
Benim bir suçum yok aslında hocam bir arkadaş dalga amaçlı frenleri ben kırmışım yazmış bende ona cevap yazdıydım.

Yeni konular

Geri
Yukarı