iPad 9 için 3 bin TL'ye Apple Pencil alternatifi kalem önerisi

EyeOfLemon

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Apple Pencil kadar iyi 3K civarinda kalem onerbilir misiniz? iPad 9. nesil kullanıyorum ondan ligtning olan Apple Pencil almak zorundayim o da 4K biraz pahali. Bir de bir sorum olacak Type-C bağlantılı Apple Pencil'i iPad 9. nesilde kullanabiliyor muyum diye merak ettim. Cevap verirseniz sevinirim.

Apple Pencil birinci nesil pazarda 3.500 liraya var. Bu bütçeye çıkmışken orijinalini alın. USB C versiyon 9. nesili desteklemiyor maalesef.

Kendi sitesinde destekliyor yaziyor.

Zaten o fiyata yakın kalem varken alternatif almaya gerek var mı sizce? APPLE MQLY3TU/A KALEM 1. NESİL fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

2. el bile alabilirsiniz.

Özellik bakimindan Apple Pencil ile ayni ozellige sahipler, bütçem maalesef kısıtlı. Bir de yakin derken 1.100 TL daha fazla? 2. elle de uğraşmak istemiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240519_124309_Chrome.jpg
    Screenshot_20240519_124309_Chrome.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 5
1200 derken kalemle kıyaslamıştım. Bütçem de maksimum 3000 TL oraya eklemeye unutmuşum çok afedersiniz.

Crayon alabilirsiniz fakat USB C olandan almamalısınız. iPad 9 lightning giriş var. Yine de 3000 bütçeye 200 TL daha ekleyip, belki de taksitle alabilirseniz daha mantıklı olur. iPad 8 ve orijinal kalem kullanıyorum, onu söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı