iPad Air 5'i satıp Tab S9+ almak mantıklı mı?

Instagram'da kalite düşüşü olmadan hikaye paylaşabiliyor musun?
Hayır.
Telefonun uygulamaları için optimize mi?
Hayır.
Uygulama geliştiricileri App Store'den daha fazla kazanıyor ve optimize ediyor.

Konuyu farklı farklı yerlere çekme bence.
Çok saçma bir konu üzerinde tartışıyoruz.
Her zaman Samsung önerirdim mesela iPhone 13 mü S23 mü dersin S23 öneririm.
Ama 60Hz tazeleme hızına rağmen büyük bir kitlesi var IPhone'nin (AA bak bende ısırık elma var diyen kişiler, popüler kültüre ayak uydurmaya çalışan kişiler)

Şimdi Apple 60Hz diye bütün Android cihazlardan başarısız mı oluyor?

Hocam Türkiye'de olmasak isteyen istediğini alsın derim, çünkü rakiplerin fiyatlandırması aşağı yukarı aynı ama Türkiye'de Apple fiyatları Amerika'daki dolar bazında çok daha fazla.

Ben istiyorum ki benim milletimdeki gencim kardeşim yüksek fiyat verdiği şeyde yüksek özellikler olsun.

Amerika'da ya da İsviçre'de ki adam iPhone 15 almış ama 60Hz falan diye takılmaz çünkü onun için fiyatı belli ama buradaki insan cihazı almak için kırk takla atıyor ve bu kadar paranın karşılığı düşük depolama 60Hz ve USB 2.0 olmamalı.

Kötü cihaz değil, bizde fiyatını hak etmiyor sorun bu.

Hocam Türkiye'de olmasak isteyen istediğini alsın derim, çünkü rakiplerin fiyatlandırması aşağı yukarı aynı ama Türkiye'de Apple fiyatları Amerika'daki dolar bazında çok daha fazla.

Ben istiyorum ki benim milletimdeki gencim kardeşim yüksek fiyat verdiği şeyde yüksek özellikler olsun.

Amerika'da ya da İsviçre'de ki adam iPhone 15 almış ama 60Hz falan diye takılmaz çünkü onun için fiyatı belli ama buradaki insan cihazı almak için kırk takla atıyor ve bu kadar paranın karşılığı 60Hz ve USB 2.0 olmamalı.

Kötü cihaz değil, bizde fiyatını hak etmiyor sorun bu.

Satıcılar uyanıklık yapıp daha da arttırıyor fiyatını.
Ve Samsung yurt dışında elmalardan daha pahalı ama Türkiye'de daha ucuz 800 dolar S22 vs 350.
Dolar iPhone 11(2yıl önce)
Şimdi kişinin elindeki Air 5 kötü değil.
S9 Plus'un ona göre depolama, ekran ve suya dayanıklılık artısı (hesap makinesi de var)
Kişi depolama alanından rahatsız ise geçebilir, ekranından rahatsız ise geçebilir buna kendisi karar verebiliyor yönlendirmenize ihtiyaç duymuyor.

Alacak birine S9 Plus öneririm ama.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı