Ne kadar alkol içsem de sarhoş olmuyorum

Efe Kanca ÖZKAN

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Herkese merhaba, sabah 70'lik Bazooka markalı votka aldım ve bunu soğuk bir şekilde, sek içtim. Fakat sorun şu ki sarhoş olmadım, kafam bile dönmedi. Sizce bunun nedeni nedir? (içmeden önce sadece ekmek yedim yağlı bir şeyler tüketmedim.)
Vücut özelliklerim:
Boy 1.72
Kilo: 100.

Herkese merhaba, sabah 70'lik Bazooka markalı votka aldım ve bunu soğuk bir şekilde, sek içtim. Fakat sorun şu ki sarhoş olmadım, kafam bile dönmedi. Sizce bunun nedeni nedir? (içmeden önce sadece ekmek yedim yağlı bir şeyler tüketmedim.)
Vücut özelliklerim:
Boy 1.72

Hocam sarhoş oldun ne yapacaksın.

Vücut özelliklerim:
Boy 1.72

Belki unutmuşsunuzdur hocam, olabilir mi?

Vücut özelliklerim:
Boy 1.72
Hocam boyunuza göre kilonuz fazla. Dikkat edin bu vücut kitle endeksi ile alkol almanız şimdi olmasa da ileride büyük sorunlara yol açabilir.

Hocam uzun aralarla mı içtiniz?

Sanki ben bu anı daha önce de yaşamıştım.
Belki unutmuşsunuzdur hocam, olabilir mi?
Hocam sarhoş oldun ne yapacaksın.
Bugün ikinci kere içtim,4 kere kustum ve hala kafam sallanıyor.
Hocam boyunuza göre kilonuz fazla. Dikkat edin bu vücut kitle endeksi ile alkol almanız şimdi olmasa da ileride büyük sorunlara yol açabilir.
En kısa sürede kilo vereceğim hocam.
Allah günaha girmenizi istemiyor hocam işte salın alkolu :D
Doğrudur hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı