One Piece animesi niye çocuksu?

Ben law vs karasakalla, luffy vs lucciyi çok sevdim ama herkesinde sevebileceği animasyonlar değil haklısın.

Hocam law ve karasakal güzeldi de luffynin sürekli gözleri çıkıyor bacaklaeı teker gibi dönüyor savaşın ciddiyetini hiç göremiyoruz.
Joy boy un mantığını anlıyorum ancak sürekli olunca da ve fazla renkli olunca da tam çocuksu oluyor.

Hocam law ve karasakal güzeldi de luffynin sürekli gözleri çıkıyor bacaklaeı teker gibi dönüyor savaşın ciddiyetini hiç göremiyoruz.
Joy boy un mantığını anlıyorum ancak sürekli olunca da ve fazla renkli olunca da tam çocuksu oluyor.
Evet Gear 5'in kötü yanıda o bir Gear 4 Snakeman'in verdiği havayı vermiyor ama bundan sonra da hep böyle olur sanırım. Hocam bir de siz animeye güncele geldikten sonra baştan başladınızmı hiç.

Eiichiro Oda ciddiyeti sevmeyen bir yazar serideki adamakıllı tek ciddi fight katakuri fightının son 2 bölümü onun dışında işin içine eğlence katmaya çalışıyor.

Çocuksu değil, tarzı böyle. Luffynin gözlerinin çıkması, şaşırma efektleri, usopp’un burnu cart curt gibi şeyler bu manganın kimliği; ciddilik, çocuksuluk, hikaye gibi şeyler ile alakası yok. gear 5 bölümü buna (manganın genel tonuna) mükemmel bir örnek aslında. Anyı tom ve jerry gibi luffy ve kaido. Adam çizgi film tarzında yapıyor tasarımları. Live action’a uyarlanmasının zor olmasının sebebi de bu aslında. Şu an üşendiğim için biraz tekdüze yazdım ama genel dizayn böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı