PES 20 takım oluşturma

Ragnarsson

Hectopat
Merhaba, size bir sorum olacak. Ben iPhone’dan PES 20 Mobile oynuyorum. Haliyle sizde biliyorsunuz ki PES 20 serisi çıkalı çok da bir zaman olmadı iOS için. Merak ettiğim ve sormak istediğim şöyle bir şey var. Online maçlarda bakıyorum adamlar ronaldosundan tut, bütün takımı nasıl diziyorlar? Örneğin, kimi takımlar denk geliyor, adamlar Chelsea’nin, Ajax’ın FB’nin falan güncel 11 kadrosunu falan oluşturmuşlar. Bu kadar kısa sürede nasıl yapıyorlar bunu, hile falan mı var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de daha 1000 derecedeyim. Kadrom 3000 gücünde yani sıralamama göre oldukça iyi kadrom var ama az önce 4000 gücünde adam geldi. Oyun biraz dengesiz eşleştirmede çoğu oyun gibi. Kaç gündür oynuyorsunuz ve kadronuz nasıl?

Ben de daha 1000 derecedeyim. Kadrom 3000 gücünde yani sıralamama göre oldukça iyi kadrom var ama az önce 4000 gücünde adam geldi. Oyun biraz dengesiz eşleştirmede çoğu oyun gibi. Kaç gündür oynuyorsunuz ve kadronuz nasıl?
1044 dereceyim. Kadrom 2500 civarlarında. Gelen rakiplere göre zayıf bir kadrom var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı