TUF Gaming B550M E Wi-Fi ses kartı sürücüsü nasıl kurulur?

LindaR35

Centipat
Daha fazla  
Merhaba anakartim ASUS TUF Gaming B550M E Wi-Fi. Bu sistemi topladigimdan beri bu sistemin ses karti driverlerinden bir şey anlamadim. Anakart kutusunun ustunde DTS diye bir şey var fakat kullanamiyorum. Bu ses kartinin sürücüleri en dogru sekilde nasıl olmalidir? Realtek mi kullanmam gerekiyor yoksa DTS mi? Yardimlariniz icin teşekkürler.

Audio yazan sekmede sürücü hocam eğer yüklenmezse donanım kimliklerinden buluruz.

Audio yazan sekmede sürücü hocam eğer yüklenmezse donanım kimliklerinden buluruz.
Tesekkur ederim hocam bendede bu kurulu suan. Peki dts falan nedir tam olarak? Butun pcler icin ses surucusu sadece Realtek mi?

Realtek veya conexant gibi firmalar ses entegresi üreticisi hocam conexant biraz eskilerde kaldı genelde Realtek ses entegresi kullanılıyor. DTS her modelde bulunmaz DTS, sonicmaster gibi teknolojileri daha iyi ses performansı almanız için bulunduruyorlar.

DTS için Microsoft Store'dan bunu indirin hocam lisans otomatik gelir. Çevesel ve daha kaliteli bir ses için kullanılan başarılı bir yazılım.

Realtek veya conexant gibi firmalar ses entegresi üreticisi hocam conexant biraz eskilerde kaldı genelde Realtek ses entegresi kullanılıyor. DTS her modelde bulunmaz DTS, sonicmaster gibi teknolojileri daha iyi ses performansı almanız için bulunduruyorlar.
DTS için Microsoft Store'dan bunu indirin hocam lisans otomatik gelir. Çevesel ve daha kaliteli bir ses için kullanılan başarılı bir yazılım.
Hocam peki microsoft storedan dts yi indirdigimde para istiyo nasil yapicam? Anladigim kadariyla ses karti iyi bu anakartta Dts olduguna gore dogrumu?

Hocam peki Microsoft Store'dan DTS'yi indirdigimde para istiyor nasıl yapacağım? Anladigim kadariyla ses karti iyi bu anakartta DTS olduguna gore doğru mu?

DTS sadece yazılımsal bir şey ona dayanarak ses kartının iyi olduğuna varamazsın ama ses kartın güzel. Normalde otomatik görmesi lazım en azından bende öyle oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı