Twitch ve Kick'te yayın donuyor

3 gündür bende aynı problemi yaşıyorum ve evdeki tüm cihazlarda bu şekilde. 1000 megabit internetim var Superonline...Google da araştırınca bununla karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım düzelmezse Türk Telekom'a devam :)
Hocam tekrar sıkıntı yaşamaya başladım. Sorun ne driver ne windows ne başka bişey. Tamamen yayın platformunda bir sıkıntı var. Vpn ile giriyorum twitche cam gibi yayın. Vpn kapattığım anda izlenemez konuma geliyor. Herhalde düzelir birkaç güne yani inşallah. Twitchde kanallarda da pek çok insan yazıyor. Bu durumu yaşayan çok insan var

3 gündür bende aynı problemi yaşıyorum ve evdeki tüm cihazlarda bu şekilde. 1000 megabit internetim var Superonline...Google da araştırınca bununla karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım düzelmezse Türk Telekom'a devam :)
Vpn ile deneyin isterseniz. Muhtemelen rahatlıkla izleyeceksiniz

Kendilerine söyle IP bloğunda sorun var sanırım de VPN açınca düzeliyor de statik IP alırsan çözülür ama ücretli oda IP bloğunda sorun varsa kendilerinin düzeltmesi lazım yapacak bir şey yok yoksa.

Kendilerine söyle IP bloğunda sorun var sanırım de VPN açınca düzeliyor de statik IP alırsan çözülür ama ücretli oda IP bloğunda sorun varsa kendilerinin düzeltmesi lazım yapacak bir şey yok yoksa.
Teşekkürler hocam sağolun

IP adresim de DNS'im de otomatik al ayarında şu an. DNS kısmını el ile gir yapıp birtakım DNS'ler deniyordum da. Cloudflare DNS'si yapınca Twitch Kick gibi platformlar müthiş hızlı açılmaya başladı. Sorunsuz ışık hızında açıyor ama bu sefer de YouTube gitti YouTube açılmıyor 😄. Kafayı yersin gerçekten

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı