Witcher 3 Gwent kart oyunu sonsuz nasıl oynanır?

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Gwent aşırı hoşuma gidiyor ama sürekli orada burada dolaşıp farklı kişilerle Gwent başlatmak hem sıkıcı hem de bir süre sonra herkes bitiyor. Sana verecek kartları sadece bir kere yendiğinde veriyor sonra oynamak istesen de başka bir şey vermiyor hep aynı desteyle karşına çıkıyor zaten.

Peki böyle bir yerden sürekli random farklı farklı kişilerle Gwent atabileceğim bir yer var mı? Ya da modda olur? Önerilerilerinize açığım dostlarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer bir mod vesaire varsa bilmiyorum fakat oyuna tekrar başlamaktan başka bir yolu yok sanırsam. Ayrı çıkan gwent oyunu daha witcher 3 tekinden bir hayli farklı.

Blood and Wine DLC'sinde Corvo Bianco kahyasıyla istediğiniz desteye karşı istediğiniz zorlukta, istediğiniz kadar maç atabiliyorsunuz. Konuda istediğinize en yakın bu var oyunda.

Çok teşekkürler oyunu bitirmiştim ama Blood and Wine'ı yarıda bırakmıştım. Tam olarak DLC'nin hangi safhasında ve nerede bulacağım?
DLC hikayesinin bi' parçası olduğu için aslında kaçırmanız imkansız sayılır, başladıktan sonra ilk 1 - 2 saat içerisinde alabiliyorsunuz. "The Beast of Toussaint" (Toussaint Canavarı) görevinin ilk yarısında, arena kısmından sonra veriliyor. @MOSYONnn

Son düzenleme:
Blood and Wine DLC'sinde Corvo Bianco kahyasıyla istediğiniz desteye karşı istediğiniz zorlukta, istediğiniz kadar maç atabiliyorsunuz. Konuda istediğinize en yakın bu var oyunda.
Çok teşekkürler oyunu bitirmiştim ama Blood and Wine yarıda bırakmıştım. Tam olarak DLC'nin hangi safhasında ve nerede bulacağım...

Harici bir gwent oyunu çıkartmışlardı ancak pek tutmadı. Onun haricinde yok maalesef.
Ya sormayın hocam, onu indirdim oynayım dedim Gwent çok iyi oynadığımdan mıdır bilmiyorum ama girdiğim ilk 3 maçı yendim. Baya kötü olmuş Witcher3 ile alakası yok Gwentin. Sonrasında sildim, baya detaylı yapılmış ingilizce olması oyunu öğrenmeni baltalıyor. Türkçe olsa ben oynardım full.

Yeni konular

Geri
Yukarı