Xbox 360E konsol açılmıyor

Kulinda

Decapat
Daha fazla  
Yakın zamanda arkadaşımdan çalışıp çalışmadığını bilmediğim bir Xbox 360E kasa konsol aldım.

Bugün adaptörü geldi. Monitörsüz bir şekilde sadece çalışıp çalışmadığını öğrenmek için adaptörü takıp konsolu açtım.

Konsol yaklaşık 1 dakika kadar çalıştı ve çalıştığı sürede başlat tuşunda kesintisiz bir yeşil ışık yanıyordu. Sonra konsol kapandı ve şu an açılmıyor.

Kesin bir sonuç bulmak pek mümkün değil farkındayım ama konsolu kullanan veya donanımına hakim olan arkadaşlar konsolun arızası hakkındaki tahminlerini en kısa sürede yazabilirse sevinirim.

Etiket kopmuş hocam. Söylediğiniz gibi konsolun içi daha önce açılmış. Youtube da konsolun detaylıca içinin açıldığı videolar buldum. Bugün içerisinde müsait olduğum zaman deneyeceğim içini açmayı. Umarım sadece kablo sorunudur.
Konsol bayağı hırpalanmış. Jtag'lı mı acaba?

Evet hocam tam olarak öyle bir şey arkadaşınıza sorsanız daha net bir cevap alırsınız.
Hocam o da zaten pazarda görüp almış konsolu geçen yıl. Adaptörünü bulamayınca bi kenara atmış geçen hafta taşınırken çıktı konsol. O da bana verdi. Sorsam da öğrenebileceğimi sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı