YouTube için adblocker var mı?

Yorumlarınız hoşuma gitti hocam çok kafaya takmıyorsunuz ben her şeyi kafaya takıyorum hemen ve panikliyorum :D
Yaşamaya çalışıyoruz be dostum, kafayı takıp olduğumuz yerde takılı kalmaya gerek yok. Sadece reklam engelleyecisi değil olay.

Bugün bende onu da algıladı hocam algoritmayı galiba genişletiyorlar.
O kadar kaliteli iş yapacaklarını zannetmiyorum. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Hatta adblocker kuran kullanıcı sayısı arttı.

O kadar kaliteli iş yapacaklarını zannetmiyorum. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar. Hatta adblocker kuran kullanıcı sayısı arttı.

İnşallah dediğiniz gibi olur hocam. Çünkü sanırım bende algıladı gibi. Ara sıra engelledi gibi. Şu an düzeldi. İyi çalışıyor uBlock.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnşallah dediğiniz gibi olur hocam. Çünkü sanırım bende algıladı gibi. Ara sıra engelledi gibi. Şu an düzeldi. İyi çalışıyor uBlock.
Geri döneceklerini sanmıyorum bundan. Muhtemelen zamanla YouTube işi ilerletecektir fakat hiç yoktan birkaç yıl bu böyle gider. Bir müddet sonra, şu an kestiremiyorum ama belki bi' 10-15 yıla artık YouTube'u premium olmadan reklamsız kullanmak çok da mümkün olmayacaktır. Şimdiki gibi eklentiyle halledebileceğimiz bir şey olmayacaktır.

Geri
Yukarı