YouTube kanal içerik önerisi

MustafaaGZL

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ben bir YouTube kanalı açmayı planlıyorum veya şu anki kanalımdan içerik değişikliğine giderek devam etmeyi. Çoğunlukla güncel konular hakkında sokak röportajları veya eğlence tarzında videolar yükleyeceğim (challange tarzı) sizce bu şekilde bir kanal açmalı mıyım? Yani bu şekilde bir başarı elde edebilir miyim? Ayrıca kanal için halen bir isim bulamadım :( Kameraya falan arkadaşlarım yardım edecek zaten montajını falan orta düzeyde yapıyorum, lütfen düşüncelerinizi belirtin iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sevdiğin bir oyun varsa oynayıp youtube da paylaşabilirsin.Vlog tarzı yada soru-cevap gibi çeşitli içerikler üretebilirsin.Ama lütfen bazı insanlar gibi izlenmek için prim yapmaya çalışma.Hakkın ne ise onu kazanırsın.Eğer fazlasını istersen herkesin maskarası olursun.Bu arada ''Barış Özcan'' adlı youtube kanalını takip etmeni öneririm.

Öncelikle ikinizede teşekkür ederim hepsini not aldım :) zaten YouTube Türkiye artık oyuna doydu daha çok sosyal deney olacak gibi :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı